QR Code Generator – wygeneruj własny kod QR

Kody QR coraz częściej zaczynają pojawiać się w naszym życiu codziennym. Można spotkać je w reklamach w różnego rodzaju czasopismach, na billboardach, a nawet produktach spożywczych. Każdy z Was na pewno już nieraz korzystał z QR-ów, ale czy każdy z Was wie, że istnieje program „QR Code Generator” umożliwiający wygenerowanie własnego kodu?

Ciężko jest o tego typu aplikacjach, jak opisywany przez nas „QR Code Generator” napisać więcej niż kilka zdań. Każdy przecież wie, czym są kody QR i do czego przede wszystkim mogą one służyć, a i również tego na czym polega generator tego typu kodów raczej nie trzeba zbytnio nikomu tłumaczyć.

Nie chcemy jednak, byście „w ciemno” decydowali o tym, czy warto, czy też nie warto pobrać aplikację stworzoną przez Android Fun Stuff. Dlatego właśnie postanowiliśmy, że napiszemy coś więcej o „QR Code Generator”, dzięki czemu będziecie mogli podjąć – mamy nadzieję – lepszą decyzję.

Zacznijmy wpis od przedstawienia jednego z głównych atutów generatora najbardziej znanych w ostatnim czasie kodów, czyli od prostoty. Już bowiem po pierwszym uruchomieniu opisywanej przez nas aplikacji widać, który przycisk do czego służy, co tylko zachęca nas do dalszego korzystania z niego oraz wymyślania coraz to nowszych kodów.

„QR Code Generator” nie tylko pozwala zakodować nam link do jakiejś strony internetowej. W programie możemy bowiem generować również QR-a z dowolnym tekstem, co jeszcze bardziej wpłynie na naszą rangę osoby oryginalnej.

Warto też napisać, że stworzony w programie kod możemy w szybki sposób wysłać znajomemu poprzez wiadomość multimedialną, e-mailową czy też przez samego bluetootha.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja – „QR Code Generator”  można pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button