Mafia Rush – zbieraj szmal i zwiewaj nim nożownicy Cię dopadną

Mafia Rush to historia gangstera, który notorycznie napada na budynki przechowujące różne sumki pieniędzy. Jeżeli przepadacie za adrenalinką i ciekawymi misjami, wybierzcie jeden z trybów gry i zacznijcie walczyć na śmierć i życie.

mas2

Zacznijmy od przeanalizowania podstaw. Zaczynamy zabawę na mapie miasta. Każdy punkt z dostępną akcją oznaczony jest kwadracikiem z wypisaną ilością kart. To właśnie karty są ekskluzywną walutą w grze. Możemy za nie odblokować kolejne misje. Na szczęście nie trzeba wydawać prawdziwych pieniędzy, by dostać kilka sztuk plastikowych kartoników.

W sklepie dla gracza możemy ulepszać zarówno postać (siłę, zdrowie, szybkość), jak również kupować fanty w postaci broni (granaty, pistolety, karabiny itp.). Tym razem płacimy w dolarach. Pieniądze zbieramy za ukończone misje.

Do wyboru mamy kilka trybów: rabowanie, obrona, atak, survival, oraz endless. W każdym znajdziemy przeciwników, którzy skutecznie będą utrudniać nam przejście levelu. Rozprawiamy się z nimi przy pomocy broni. Sterujemy dwoma joistickami jednocześnie. Lewa strona odpowiada za poruszanie się naszego bohatera, prawa natomiast za oddawane strzały i ich kierunek. Początkowo nie jest łatwo opanować dwa guziki jednocześnie, ale da się przyzwyczaić.

maf

Fani gangsterskich produkcji z pewnością będą zachwyceni możliwością strzelania do nożowników, czy przypadkowych przechodniów. Nadmiar gotówki można wydać na mikropłatności, lecz autorzy pomyśleli również o osobach, które co prawda chcą sobie dobić pieniążków, lecz nie chcą robić tego z własnej kieszeni. Istnieje opcja zdobycia kasy za darmo poprzez granie w gierki online. Fajnie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button