Best Apps Market – dla wymagających klientów Google Play

Tym, co chcieli kiedyś poszukać dla siebie idealnej gry w systemowej aplikacji Google Play, nie trzeba chyba pisać, jak ograniczone funkcje ma owy program. Z racji tego, że nic nie wskazuje na to, iż w najbliższym czasie gigant z Mountain View miałby wydać jakąś poważną aktualizację dla mobilnej wersji swojego sklepu z aplikacjami, powinniście zainteresować się narzędziem Best Apps Market. Dzięki niemu będziecie mieli większe pole manewru przy wyszukiwaniu programów, a to pozwoli Wam pobierać wreszcie takie gry i aplikacje, na jakie mieliście właśnie ochotę.

Przeszukiwanie zasobów Google Play w wersji mobilnej ogranicza się jedynie do oglądania aplikacji z kilku głównych oraz pobocznych kategorii. Najczęściej poza wyborem tematyki danego programu, otrzymujemy jedynie możliwość wyboru tego, czy chcemy by aplikacja była płatna, czy też nie. Dodatkowo, w każdej z kategorii wyświetlana jest ograniczona ilość narzędzi, co jest ogromnym minusem, szczególnie dla tych, co lubią wyszukiwać mniej popularnych produkcji.

Autorzy „Best Apps Market” starali się zrobić wszystko, by usunąć wszelkie wady dostępne w Google Play i stworzyć coś, dzięki czemu będzie można szukać idealnych dla siebie programów i gier.

Aplikacja dosłownie od pierwszego uruchomienia robi dobre wrażenie. Menu główne jest przejrzyste i zawiera tylko i wyłącznie najpotrzebniejsze przyciski, co ułatwia pracę z programem. Poza samymi kategoriami, dostępny jest również pasek służący do wyszukiwania, a także lista narzędzi mobilnych przetestowanych przez autorów programu i jego użytkowników.

Opisywana w tym wpisie aplikacja pozwala nam na przeglądanie najpopularniejszych gier i aplikacji (ogólnie bądź z jednego dnia), a także szperanie w absolutnych nowościach rynkowych. Warto wspomnieć również o tym, że po kilku pobraniach z Google Play możemy w „Best Apps Market”  obejrzeć listę produktów polecanych specjalnie nam. Żeby jednak zamieszczone w tej zakładce aplikacje faktycznie nam się podobały jedna za drugą, program potrzebuje od nas około 50 pobrań.

Na koniec warto wspomnieć również o tym, że możemy w programie z tego wpisu przeglądać wszystkie mobilne produkty dostępne w sklepie od Google’a. Jeżeli więc ktoś ma na tyle dużo czasu, by interesować się setkami tysięcy aplikacji, to niech wie, że „Best Apps Market” daje mu taką możliwość.

Ulepszony Market z grami i narzędziami na Androida znajdziecie w Google Play. Jest on, oczywiście, całkowicie bezpłatny.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button