TVN Meteo – nowa aplikacja znanej stacji telewizyjnej

Stacja TVN coraz śmielej zaczyna wkraczać na rynek mobilny. Po tym jak w Google Play pojawił się mający konkurować z iplą TVN Player, przyszedł teraz czas na kolejną godną uwagi aplikację stworzoną przez pracowników popularnej polskiej telewizji. Tym razem jest to program meteorologiczny, który po kilku poprawkach będzie – według nas – w stanie pobić nawet najlepsze aplikacje pogodowe.

Każdy z Was ma już zapewne jeden, wybrany przez siebie, program meteo, dzięki któremu dowiaduje się, jaką pogodę za oknem zastanie w ciągu kilku najbliższych dni albo nawet godzin. Choć zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy nie lubią jakichkolwiek zmian, uważamy, że powinniście zainstalować na swoim telefonie aplikację TVN Meteo i sprawdzić, czy odpowiada Waszym potrzebom.

Dlaczego aż tak bardzo chcemy, byście przetestowali nową aplikację od znanej stacji telewizyjnej? Odpowiedź jest prosta: po prostu program bardzo nam się spodobał i wydaje nam się, że Wy również powinniście być z niego zadowoleni.

Do największych atutów TVN-owskiego programu mobilnego należy bez wątpienia oprawa graficzna. Karty dotyczące pogody dla wybranego miasta prezentują się bardzo dobrze. Dodatkowo bez większych zarzutów działa również przesuwane palcem menu, pozwalające nam na wybranie interesującej nas w danym czasie miejscowości.

Oprócz grafiki, w Meteo spodobała nam się możliwość sprawdzenia pogody na najbliższych 16 dni. Oczywiście, ciężko jest stwierdzić, czy dane przedstawione w tej prognozie są bardzo wiarygodne. Mimo wszystko, tego typu opcja jest jak najbardziej na plus, szczególnie, że wkrótce zaczynają się wakacje i będziemy wyjeżdżać w przeróżne zakątki Polski i świata.

A skoro już o świecie mowa, to warto zauważyć, że TVN Meteo nie tylko pozwala nam na sprawdzanie aktualnej pogody w naszym kraju, lecz także i za granicą. Jest to dobra wiadomość dla osób, które często udają się w międzynarodowe delegacje albo po prostu nie mieszkają na co dzień w Polsce.

Jedynym poważniejszym minusem programu z tego wpisu jest,  nie tylko według nas, ale także według klientów Google Play, brak jakiegokolwiek widżetu pogodowego na pulpit. Jeśli pracownicy TVN-u postarają się i wkrótce jakieś dodatki do tapety stworzą, na pewno ich dzieło będzie popularne wśród Androidowców.

TVN Meteo możecie pobrać z Google Play. Aplikacja jest, oczywiście, darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button