Ronaldo – oficjalna aplikacja popularnego CR7

Jak  zapewne wiecie, większość reprezentacji, które brały (niektóre jeszcze biorą) udział w tegorocznych piłkarskich mistrzostwach Europy, mieszkało w Polsce. Mimo że wszyscy mieliśmy okazję podziwiać na żywo Robbena, Ozila czy Rooney’a, największe emocje wśród większości wzbudzał i tak Cristiano Ronaldo. Choć osobiście za popularnym CR7 nie przepadamy,  odkryliśmy ostatnio aplikację, która wszystkim jego fanom i fankom na pewno przypadnie do gustu.

Opisywany w tym wpisie program jest przedstawiany w Google Play jako oficjalna aplikacja Cristiano Ronaldo. Ciężko, oczywiście, stwierdzić, czy jest to prawda, czy jedynie chwyt marketingowy. Po przetestowaniu programu wydaje nam się jednak, że studio Digital Artists w opisie nie skłamało ani słowem.

Szata graficzna aplikacji CR7 powinna Wam spodobać się od razu. Ekran główny co kilka sekund pokazuje nam bowiem inne zdjęcie Ronaldo, a i pomysł na przesuwane menu wydaje się całkiem dobry, choć – co trzeba przyznać – czasem jest problem z jego działaniem, co jednak niekiedy może trochę denerwować.

Program dedykowany obecnemu piłkarzowi Realu Madryt oferuje nam kilka zakładek. Najważniejsze z nich wydają się być Newsy i  Fotografie. Nazwy obu tych kategorii same za siebie mówią, co można w nich znaleźć , tak więc w tym akurat przypadku nic już chyba dodawać nie trzeba.

Warto natomiast wspomnieć o tym, że w aplikacji Ronaldo możemy przeczytać sobie jego biografię, a także sprawdzić linki do stron, które całkowicie poświęcone są nażelowanemu Portugalczykowi. Świetnym pomysłem, według nas, jest także funkcja czysto społecznościowa programu, dzięki której każdy – za pomocą konta na, na przykład, Twitterze – może zamieścić na specjalnej tablicy informację, którą będą widzieli wszyscy użytkownicy aplikacji.

Z racji tego, że program – jak wspomnieliśmy – współpracuje  z Twitterem, nie mogło też zabraknąć w nim opcji pozwalającej nam na śledzenie tweetów zamieszczanych przez CR7. Oczywiście,  podobną funkcję znajdziecie również dla Facebooka.

Aplikacja Cristiano Ronaldo jest do pobrania zupełnie za darmo zarówno z Google Play, jak i AppStore. To jak – pobierzecie? ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button