Bellboy – pomóż chłopcu spełnić marzenia

Młody pracownik hotelu marzy o tym, aby wyjechać na Hawaje i w końcu odpocząć. Jego marzenie jest tak silne, że właściwie w każdej wolnej chwili pochłania go myśl o tym, co robiłby na wakacjach. W pewnym momencie jednak wrócił do rzeczywistości i stwierdził, że niestety nie jest to tak łatwe jak się mu wydaje. Trzeba przecież mieć odpowiednią ilość pieniędzy. Postanowił wziąć się do pracy.bellbo

Właściwie od początku będziemy rzuceni na głęboką wodę. Rozgrywka odbywa się w bardzo szybkim tempie i nie raz pojawi się sytuacja, w której zadecyduje szczęście. Plansza składa się z krótkich odcinków hotelu. My poruszamy się po kolejnych piętrach tak, by dotrzeć do odpowiedniego punktu. Celem gry jest zdobycie 4 kluczy na każdym etapie i oczywiście ukończenie każdego z nich.

Na drodze spotkamy różne przeszkody (np. pies – należy wziąć kość umieszczoną koło psa i przejść dalej, a wtedy otrzyma kość i nie będzie nas atakował; ogień – przed nim powinna pojawić się gaśnica, która w chwili przechodzenia przez płomienie ugasi je). Kolejną barierą są strzałki, które zmieniają kierunek naszego bohatera.

Każdy sukces pracownik hotelu kończy efektownym tańcem, co jest dość oryginalnym i zabawnym pomysłem.
Za darmo w Google Play.
Ocena 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button