Battle Bunnies – zmutowane króliki wkraczają do akcji!

Zapewne słyszeliście mieliście okazję poznać wiele postapokaliptycznych wizji. Jeżeli do tej pory w żadnej z nich nie występowały zmutowane króliki, to znak, że nie graliście w grę mobilną Battle Bunnies.

Trzecia wojna światowa. Ludzkość wymiera na skutek wieloletniego konfliktu prowadzonego za pomocą bomb atomowych. Jedynymi stworzeniami, które wciąż są w stanie żyć na Ziemi są króliki. To właśnie nim przychodzi nam pomóc w Battle Bunnies. I nie chodzi tu wcale o ukrywanie się po kątach, a o tworzenie super-nowoczesnych miast.

Opisywana produkcja jest typową grą strategiczną. Wszystko sprowadza się tutaj do budowania i ulepszenia. Na samym początku do naszej dyspozycji oddane zostaje małe poletko. Po pewnym czasie modyfikujemy je i zamieniamy, tak aby nasza miejscowość była poważana w okolicy, a jej wojsko potężne jak przedstawiana na filmach armia Stanów Zjednoczonych.

W trakcie naszych rządów przychodzi nam podejmować wiele ważnych decyzji. Musimy dbać o rozwój miasta, lecz jednocześnie liczyć się ze zdaniem mieszkańców, tak aby nie zbuntowali się przeciwko nam. Każdy z Was grał już pewnie w grę tego typu, tak więc dobrze wie, czego może się spodziewać.

Pomysłowa fabuła to nie jedyny powód, dla jakiego warto zainteresować się Battle Bunnies. Gra stworzona przez studio Lava Spark prezentuje się niezwykle okazale pod względem wizualnym. Jeżeli zatem lubicie strategie, a jednocześnie zwracacie uwagę na grafikę, gra z tego wpisu jest dla Was.

Battle Bunnies za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button