Batman: Arkham Origins – człowiek nietoperz na ratunek Gotham

Wszyscy fani Batmana z pewnością nie odpuszczą kolejnej porcji wrażeń w Batman: Arkham Origins. Zadaniem gracza w opisywanej grze jest pokonywanie kolejnych misji w niebezpiecznych dzielnicach, oraz ulepszanie swoich umiejętności. Strój Batmana również nie jest bez znaczenia – kupujcie to, co może pomóc Waszemu bohaterowi w szybkim i sprawnym rozprawianiu się z przestępcami.

Zaczynamy grę z pewnym zapasem pieniędzy. Najlepszym pomysłem na pierwszy zakup jest strój Batmana, który już w pewien sposób chroni naszego bohatera przed obrażeniami, które mogą spowodować u niego ciosy przeciwników.

W grze skupiamy się na misjach. Niektóre z dzielnic miasta są wyjątkowo narażone na niebezpieczeństwo. Wybieramy takie miejsca, na które jesteśmy przygotowani siłowo. Zawsze przed rozpoczęciem zadania widzimy, jakie szkody może przynieść walka. Jeżeli stwierdzicie, że nie jesteście gotowi na takie poświęcenie, możecie wybrać inny region.

Kiedy już znajdziecie się na arenie walki, będziecie musieli wysilić swoje palce. Ciosy, jakie zadajemy przeciwnikom muszą być szybkie i różnorodne. Atakujcie więc od góry (przesuwając palcem po ekranie), od dołu, bądź na wprost. Kiedy zobaczycie na dolnym pasku migającą ikonkę, możecie jej użyć, aby wzmocnić cios.

Po zebraniu odpowiedniej ilości pieniędzy, będziecie mogli w sklepie dla gracza ulepszać umiejętności swojego bohatera. Zwiększajcie siłę uderzenia i odblokowujcie kolejne ciosy.

Wielkim plusem gry jest wbudowana polska wersja językowa. Dzięki temu nie będziecie musieli zastanawiać się nad znaczeniem poszczególnych słów ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button