Baseball Superstars 2013 – zostań gwiazdą boiska

Baseball jest mało popularną, raczej nieznaną przez nas dyscypliną sportową, kojarzoną bardziej z dalekimi Stanami Zjednoczonymi. Jednak dzięki grom możemy trochę liznąć zasad tego sportu i świetnie się przy tym bawić.

W grze od studia Gamevil możemy się wcielić w początkującego zawodnika drużyny baseball’u, grającego na jednym z dwóch stanowisk- miotacza, albo zawodnika uderzającego kijem. Na samym początku nie mamy co liczyć na jakieś większe sukcesy, gramy w jakimś podrzędnym klubie, ale mamy szanse na duże osiągnięcia. Rozgrywka różni się trochę, zależnie od wybranej profesji, ale prowadzi do tego samego- zdobycia mistrzostwa i tytułu najlepszego gracza na boisku. Robimy to poprzez podnoszenie swoich statystyk i umiejętności oraz oczywiście granie w meczach. A w tych biorą udział także inni gracze, którzy mają taki sam cel jak my. Duch współzawodnictwa jest jednak trochę zachwiany, gdyż udało mi się trafić w podrzędnych ligach na graczy o znacznie wyższym współczynniku, niż cała drużyna razem wzięta. Nie wiem, czy to wina jakichś oszustw, czy może po prostu mój pech, ale kilka początkowych potyczek było naprawdę frustrujących. Twórcy oddali w nasze ręce także szeroki zestaw personalizujący naszego awatara. Za kasę zdobywaną w meczach możemy sobie zmieniać wszystko, od koloru kasku, po kolor gumek od majtek. By grało się bardziej swojsko ;)

Wszystko to odbywa się w grafice HD, która niestety nieźle przycinała w pewnych momentach na mojej maszynie (Samsung Galaxy Ace I przyp.), więc nie do końca udało się zoptymalizować aplikację na słabsze sprzęty. Jednak na tablecie śmigało się nieźle i azjatycka kreska wszystkich postaci bardzo pasuje do zachodniej tematyki. Animacji w trakcie meczy i atrakcyjność grafiki 3d stoi na przyzwoitym poziomie. Do dźwięku trudno się przyczepić, ale trudno także powiedzieć coś dobrego o nim- ot jest, nic więcej.

Gra waży spore ilości megabajtów, także sporo ściąga z Internetu, więc warto się zaopatrzyć w jakiś większy pakiet lub wifi podczas potyczek na stadionie. Gra wciągnęła mnie na dobre 3 dni, więc myślę, że spokojnie można ją Wam polecić. Pomyślnych piłek!

Gra za darmo w Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button