Barbie Fashionistas – Wanna be a fashionista!

afcc046a-cd72-4717-bab5-e3f816dbe326Zostań projektantem mody lub niesamowicie stylową i odjazdową dziewczyną wraz z Barbie i jej przyjaciółkami. Zabawa nie tylko dla małych dziewczynek!

Barbie Fashionistas została stworzona prze grupę Mattel, Inc., których zadaniem specjalnym jest wydawanie aplikacji, których główną bohaterką jest ta popularna, plastikowa laleczka.

Jak tym razem możemy pomóc pięknej Barbie? Otóż szafa naszej lalki jest bogata w różnorodne suknie, spódniczki, bluzeczki, buty i wszelkie dodatki. Sama nie da rady się ubrać stylowo i na czasie. Musimy w jak najlepszy sposób zapewnić plastikowej przyjaciółce modny image.

Na samym początku wybieramy jedną z pośród sześciu kandydatek na najlepiej ubrana pannę. Kolejnym etapem są odwiedziny garderoby, gdzie możemy stworzyć tysiące różnych wariacji ubraniowych dobierając i dopasowując odpowiednie ciuszki. Jeśli tego by nam było mało, autorzy udostępnili opcję zmiany koloru każdego elementu tak samo jak i fryzury. Naprawdę jest co robić.

Zmiana ubrać odbywa się z pomocą naszego palca, który przesuwa wszelkie dostępne opcje, zatrzymując się tylko przy najlepszej. Na zakończenie, możemy zrobić pamiątkowe zdjęcie naszemu tworowi i uwiecznić tym samym kreatywność autora.

Część audiowizualna odpowiada stylowi samej Barbie, która jest zabawką przeznaczoną dla małych dziewczynek i nastolatek. Jest słodko, różowo i energicznie. Jest to dopracowana aplikacja, chociaż obawiam się, że przy większym ekranie niektóre elementy mogą się nieco rozmywać

Jeśli kochasz Barbie bądź pragniesz zostać stylistką zachęcam do skorzystania i pobawienia się wraz ze znaną i lubianą laleczką.

Ocena : 6+/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button