Monster Shooter 2 – obślizgłe potwory powróciły!

Pamiętacie Monester Shooter 1? Co powiecie na część drugą tej niezwykle popularnej gry akcji? Jeśli nie straszne Wam ociekające śluzem potwory i ich ohydne macki, nie zauważycie kiedy gierka wciągnie Was na długie godziny.

Stańcie oko w oko z wrogami na planszy gry Monster Shooter 2 i brońcie planety przez ośmiornicami i innymi stworami. Do dyspozycji macie ogromny arsenał broni, który potrafi zmieść z powierzchni ziemi nie tylko przeciwników, lecz także całe budynki. Jeżeli macie sprawne palce – poradzicie sobie z celowaniem w stwory tak, aby nie zniszczyć wszystkiego dookoła.

Nie ma co ukrywać, że w grze bardzo liczy się celność i umiejętność szybkiej reakcji, dlatego dobrze by było, gdybyście poćwiczyli trochę przed prawdziwą walką.

Aplikacja umożliwia tworzenie zespołów do walki z wrogiem za pośrednictwem przyjaciół – zawsze lepiej atakować w kilka osób niż samemu, prawda?

Twórcy apki stworzyli osiemdziesiąt niepowtarzalnych poziomów, z których każdy naszpikowany jest potworami, świetną grafiką i dziesiątkami dostępnych broni. Gra  oferuje trzy rodzaje rywalizacji: Story, Survival i Endless. Do Ciebie należy wybór kategorii.

Co powiecie na dwadzieścia różnych rodzajów broni? Co najważniejsze – aby zmienić posiadaną broń, nie musimy wchodzić w opcje – wystarczy przeciągnąć dźwignię w prawym dolnym rogu, aby pokonywać wrogów najlepszą dostępną amunicją.

Jak już wspomniałam efekty wizualne i dźwiękowe są na wysokim poziomie. Osoby, które lubią gry akcji, z pewnością będą zasiadać przy swoim urządzeniu.

Do pobrania za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button