Pinball Deluxe – bardzo dobry flipper na Androida

Czy Wy również w przeszłości spędzaliście dużo wolnego czasu w różnego rodzaju miejscach, w których można było znaleźć automat do gry popularnie nazywany flipperem? Jeżeli tak, to w takim razie zachęcamy Was do zapoznania się z bardzo ciekawym, androidowym odpowiednikiem tej popularnej niegdyś gry.

Jeśli chodzi o zasady gry, to w takich produkcjach jak Pinball Deluxe nie ma za dużo wyjaśniania. Naszym zadaniem jest po prostu odbijanie kuli za pomocą tzw. „łapek” i zdobywanie jak największej ilości punktów. Zresztą każdy z Was dobrze wie, o co chodzi, więc nasz wstęp w tym przypadku pewnie był całkowicie zbędny.

Niestety, nie możemy o opisywanej przez nas grze powiedzieć, że posiada świetną, bardzo realistyczną grafikę, dobrą oprawę dźwiękową czy sporą ilość poziomów. Mimo wszystko Pinball Deluxe to niemal idealne rozwiązanie dla każdego fana starych, dobrych flipperów.

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego postanowiliśmy polecić Wam grę stworzoną przez ekipę ze studia GreenCod, skoro uważamy, że nie jest ona do końca tak dobra, jak powinna być? Powód jest bardzo prosty – po prostu Pinball Deluxe jest wyjątkowy ze względu na swoją prostotę.

Podczas rozgrywki nie będzie więc dane wykonywanie jakichś dodatkowych misji na danym poziomie czy bonusów za pobicie określonego rekordu, ale mimo wszystko w tego androidowego flippera opisywanego w tym wpisie gra się naprawdę przyjemnie (obejrzyjcie filmik umieszczony na dole tego wpisu).

Dlatego jeśli szukasz gry idealnej na zabicie czasu, to na pewno powinieneś zajrzeć do Android Marketu i pobrać Pinball Deluxe. Dostępny jest on w dwóch wersjach – płatnej i bezpłatnej. Ta pierwsza kosztuje ponad dziewięć złotych i tak naprawdę niewiele różni się od swojego bezpłatnego odpowiednika – możesz więc ją pobrać raczej tylko i wyłącznie wtedy, gdy chcesz wspomóc twórców gry.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button