BaldBooth – od tego wyłysiejesz

BaldBooth to kolejna aplikacja z cyklu ,,metamorfozy”. Tym razem będziemy podążać za pozbawianiem się owłosienia na… głowie. Chcąc zobaczyć (szczególnie w przypadku mężczyzn) swój przyszły wygląd, wystarczy wykonać kilka prostych czynności. Jak to mówią autorzy ,,sorry for Your loss” :P

avdv acs

Zaczynamy od wybrania odpowiedniego zdjęcia. Powinny być na nim widoczne nasze oczy, uszy, wyraźna twarz, oraz oczywiście – fryzura. Fotki robimy na bieżąco z aparatu, wybieramy z galerii, bądź z facebookowego śmietnika.

Przychodzi pora na małą obróbkę. Akceptujemy zdjęcie, zmieniamy położenie punktów (oczu, uszu i brwi) i przechodzimy do cięcia. Aplikacja sama obdarowuje nas łysiną po wcześniejszym, owłosionym komunikacie ,,sorry for your loss” i spadającymi w trakcie ukazywania się napisu włosami.

acd

Efekty są oczywiście bardzo widoczne, lecz można powiedzieć, że zawsze takie same. Łysina jest równomierna i połyskująca. Swoim dziełem możemy podzielić się z przyjaciółmi przy pomocy Facebooka, Twittera, maila, czy mmsa. ,,More effects” to nic innego, jak zastosowanie dodatkowych ,,upiększaczy” korzystając z innych niż BaldBooth narzędzi.

avdv

Produkcja studia PiVi&Co to klasyczne urozmaicenie nudnej posiadówki u znajomych. Nie ma co się spodziewać wielkich cudów – zabawa na 10 minut. Pomysł fajny, realizacja do zaakceptowania, efekty… łyse. Kto chce, niech pobiera, ja wolę patrzeć na siebie z włosami )

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
BaldBoothPiVi & CoEntertainmentBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button