iMilioner – do mądrych świat należy!

Nikomu nie trzeba przedstawiać ,,Milionerów”, czyli jednego z najpopularniejszych teleturniejów na świecie. Skoro reguły tego programu są każdemu znane – czemu nie spróbować swoich sił w wirtualnej wersji iMilionare od MaviSoft? Tylko 15 pytań dzieli Was od miliona … euro! Zmierzcie się ze znajomymi, rodziną i pokażcie, że Wasza wiedza nie ogranicza się do obsługi mobilnych urządzeń ;)

milio

Przede wszystkim warto wspomnieć, że gramy w języku polskim, co do tej pory było rzadkością w mobilnej aplikacji ,,Milionerzy”. Zamiast waluty polskiej mamy natomiast euro (co na oczywiście nie martwi). Kwoty gwarantowane to €1000 oraz €32000. Należy pamiętać, że możemy wycofać się z gry w każdym momencie –  zostajemy wtedy z taką sumą, jaką udało nam się wygenerować prawidłowymi odpowiedziami do chwili rezygnacji.

milio2

W aplikacji nie zabrakło miejsca na koła ratunkowe, które niejednokrotnie uratowały graczy przed utrat ogromnej ilości pieniędzy. Standardowo: pytanie do publiczności, pół na pół i telefon do przyjaciela. Utrudnieniem w grze jest fakt, że na każdą odpowiedź mamy ograniczoną ilość sekund. Należy za wszelką cenę zmieścić się w wyznaczonym limicie.

Początkowo pytania nie są trudne – ,,ile minut ma godzina” – z czasem jednak nasza wiedza zostaje bardzo dogłębnie zbadana. Gramy online lub offline. W przypadku tego pierwszego mamy szansę na uplasowanie się w światowej tabeli graczy, obok najlepszych zawodników. Kiedy jesteśmy poza strefą internetu, bez przeszkód możemy bawić się w trybie offline.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button