Atom Run – fantastyczna platformówka na smartfona

Macie ochotę na rewelacyjną platformówkę, która przeniesie Was do zupełnie innego wymiaru? Świat został przejęty przez roboty. W postać jednego (tego dobrego), wcielamy się w Atom Run. Za pomocą trzech klawiszy na ekranie przywracamy pokój na ziemi, pokonując kolejne levele. Jesteśmy niezniszczalni. Mimo tego, że umieramy, po kilku chwilach się budzimy do nowego życia i kontynuujemy grę.

Aplikacja na zmianę jest płatna i bezpłatna. Obecnie możemy ją nabyć za darmo w iOS’owskim sklepie. Głównym bohaterem produkcji jest robot. Sterujemy nim przy pomocy dwóch klawiszy kierunkowych, oraz jednego służącego do skoków.

Akcja gry toczy się w przyszłości. Często zdarza nam się korzystać z dziwnych pojazdów, pokonywać laserowe ścieżki, uruchamiać trampoliny i pokonywać dziwnych, elektronicznych przeciwników. Cóż – trzeba przyznać, że gra jest wyjątkowo rozwinięta i wciągająca. Autorzy zadbali o taką różnorodność miejsc i scen akcji, że nigdy gracz nie jest w stanie przewidzieć, co za chwilę będzie musiał robić.

Pod względem audiowizualnym produkcja studia Fingerlab prezentuje się fenomenalnie. Zarówno audio, jak i wrażenia estetyczne są na wysokim poziomie. Takich platformówek powinno być dużo więcej. Co prawda nie możemy pocieszyć się wbudowanym językiem polskich, lecz akurat w tym przypadku wiele informacji nam nie potrzeba. W nas jest nadzieja uratowania świata!

icon
Atom RunFingerlab SARLGames14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button