Finger Fly – chmurki, chmury, chmurzyska!

Jeżeli lubicie gry, do których często możecie wracać, z pewnością pokochacie Finger Fly. Gra jest tak wciągająca, że tylko padająca bateria (w moim przypadku), jest w stanie oderwać mnie od ekranu urządzenia.

Zasady gry są proste. Przy pomocy gestów, przestawiamy punkciki na planszy, wyznaczając tym samym trajektorię lotu ptako-helikoptera. Podczas tworzenia ścieżki musimy brać pod uwagę zielone balony, oraz gwiazdki, dzięki którym zyskujemy bardzo wartościowe punkty.

Jeżeli uda nam się zebrać odpowiednią ilość gwiazd, będziemy mieć okazję na odblokowanie kolejnych dwóch epizodów gry. Mikropłatności w produkcji studia iTopGame3 nie występują, więc możemy odetchnąć z ulgą.

Wśród przeszkód na niebie znajdziemy chmury deszczowe, które po zmoczeniu głównego bohatera zmuszają gracza do podjęcia zadania na nowo, chmury burzowe, które rzucają piorunami, oraz tym podobne. Trzeba przyznać, że zarówno pod względem grywalności, jak i audiowizualnym, aplikacja prezentuje się fenomenalnie.

Do tej pory trzeba było za nią sporo zapłacić, lecz prawdopodobnie twórcy zaczęli zarabiać na czymś innym, bo zupełnie wycofali opłatę z Finger Fly. Gramy więc kompletnie za friko, nie martwiąc się o życia i mikropłatności.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button