Asterix: Total Retaliation – tower defense ze znanymi Gallami

Kojarzycie Asterixa i Obelixa, dwóch dzielnych Gallów, którzy walczyli z Rzymianami, dając przy tym sporo radości dzieciakom? Jeżeli tak, z pewnością ucieszy Was wiadomość, że w AppStore pojawiła się gra z udziałem tych dwóch panów. Nazywa się ona Asterix: Total Retaliation, a więcej na jej temat przeczytacie w tym wpisie.

Jak zapewne się domyślacie, w grze Asterix: Total Retaliation przychodzi nam bronić terytorium Gallów przed złymi, podstępnymi i do tego niezwykle silnymi Rzymianami. Najnowsze dzieło studia Bulkypix to nic innego jak kolejny na rynku tower defense. Większość z Was wie już więc pewnie, o co w nim dokładnie chodzi.

W opisywanym tytule mamy do dyspozycji niemalże wszystkich bohaterów komiksu Asterix i Obelix. Poza wspomnianymi dwoma osobnikami możemy skorzystać również z usług, między innymi, psa Dogmatiksa. Oczywiście, nie wszystko od razu. Aby odblokować daną postać, trzeba mieć odpowiednią ilość wirtualnej waluty. Tę – co oczywiste – zdobywamy wraz z postępem w grze.

Oprawa graficzna Asterix: Total Retaliation prezentuje się, według mnie, bardzo dobrze. Autorzy gry postanowili zrezygnować z trójwymiaru, natomiast stworzyli komiksowy, niezwykle fajny mobilny produkt, który potrafi naprawdę umilić czas. Jeśli chodzi o dźwięki, z nimi także jest całkiem nieźle. Wprawdzie po pewnym czasie się nudzą, lecz nie są na tyle irytujące, by wyłączać je tuż po uruchomieniu.

Asterix: Total Retaliation do pobrania za €1,79 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button