Frisbee® Forever – dowód na to, że można zrobić dobrą grę za free

Przeszukiwałam dzisiaj AppStore w poszukiwaniu dobrych i darmowych aplikacji. Wydawało mi się, że wyczerpaliśmy już limit fajnych gier, jednak na całe szczęście się myliłam. Odnalazłam produkcję o nazwie Frisbee® Forever, która zachwyciła mnie i sprawiła, że pamięć mojego iPhona na długo będzie obciążona tą aplikacją

Po uruchomieniu gry nie mamy zbyt dużego pola do popisu, gdyż wszystkie levele (poza oczywiście pierwszym) są dla nas zablokowane. Podobnie jest w przypadku planszy na których rozgrywamy mecze frisbee. Dopiero po odblokowaniu wszystkich etapó na poprzedniej arenie, możemy zabrać się za walkę w kolejnej.

Odpalamy więc poziom pierwszy i zaczynamy zabawę. Wybieramy sposób sterowania – albo korzystamy z przycisków na ekranie, albo poruszamy urządzeniem. Osobiście bardziej przypadła mi do gustu druga opcja.

Zadanie gracza polega na wyrzuceniu krążka i prowadzeniu go pomiędzy przeszkodami w taki sposób, aby po drodze zbierał gwiazdki, przelatywał przez kolorowe obręcze, a na koniec wylądował w kółku oznaczającym metę. Proste, prawda?

Jeżeli uda Wam się zebrać odpowiednią ilość punktów, będzie mogli zakupić przeróżne przedmioty w sklepie dla gracza. Za odpowiednią sukę możemy urozmaicić grę, poprzez kupienie nowego krążka.

Od strony graficznej, aplikacja prezentuje się wyjątkowo ładnie – jest kolorowa i bajkowa. Aż przyjemnie się gra. Efekty dźwiękowe są na tak samo wysokim poziomie. Szczerze polecam.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button