Dobry zwyczaj – nie pożyczaj?

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała dwa programy pełniące rolę menedżerów rzeczy pożyczonych. Oprócz tego zaprezentowała nam Otodojazd, aplikację dla wszystkich, którzy nie boją się carpoolingu oraz Timely określany przez wielu jako najpiękniejszy budzik na Androida.

Carpooling to forma podróżowania, polegająca na udostępnianiu wolnego miejsca we własnym samochodzie lub korzystaniu z takich miejsc w czyimś aucie. Otodojazd to program, który ma ułatwić kontakt kierowców z pasażerami, a dokładniej osób oferujących przejazd tym, którzy go poszukują.

screen2

Budziki to bardzo pożyteczne aplikacje. Nie wszystkim wystarczają jednak te systemowe i wtedy trafiamy do Android Marketu w którym aż roi się od podobnych propozycji. Na ich tle zdecydowanie wyróżnia się Timely. Aplikacja ma piękny design i dysponuje szerokim wachlarzem przydatnych funkcji.

A co czeka na nas w programowym pojedynku? Znajomi i rodzina pożyczają od nas mnóstwo rzeczy. Często kiedy czegoś potrzebujemy okazuje się, że akurat teraz korzysta z tego ktoś inny, tylko nie pamiętamy kto. Dlatego Angelika porównała dwie apki, pełniące rolę menedżerów rzeczy pożyczonych: Who has What i Get It Back. Oba programy posiadają sporo zalet, ale mają także drobne niedociągnięcia…

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close