Assassin’s Creed Pirates – nowa gra mobilna od Ubisoftu

Firma Ubisoft – zgodnie z zapowiedziami – opublikowała wczoraj w Google Play i AppStore grę o nazwie Assassin’s Creed Pirates, która związana jest z najnowszym PC-towym hitem tego studia – Assassin’s Creed Black Flag. Jeżeli ciekawi jesteście, co oferuje najnowsze działo niezwykle popularnego producenta gier – przeczytajcie ten wpis.

W produkcji Assassin’s Creed Pirates wcielamy się w postać młodego pirata-kapitana, Alonzo Batilla, który wraz ze swoją załogą wyrusza w morze w poszukiwaniu przygód. Do wykonania mamy w grze ponad 50 misji o zróżnicowanym charakterze – niekiedy przychodzi nam znaleźć ukryty niegdyś, legendarny skarb, a czasem po prostu musimy pokonać w bitwie morskiej swoich wrogów.

Ubisoft w swojej najnowszej mobilnej grze postanowił rozbudować system ulepszania elementów gry. Właśnie dlatego w Assassin’s Creed Pirates dostępna jest ogromna ilość opcji umożliwiających nam na upgrade’owanie naszego wirtualnego statku, a także wszystkich naszych podopiecznych.

Jak się nietrudno domyślić, Assassin’s Creed Pirates jest jedną z lepszych gier mobilnych jeśli chodzi o względy czysto wizualne. Otwarty wirtualny świat robi wrażenie swoim wyglądem, a także tym, że bez przerwy  – podobnie jak na morzu – zmieniają się w nim warunki pogodowe, które niekiedy potrafią napsuć wiele krwi.

Najmłodsze mobilne dziecko Ubisoftu nie należy do najtańszych produkcji. Uważam, że fani serii Assasin’s Creed nie będą długo się zastanawiać nad pobraniem tej gry. A co z resztą? Myślę, że powinna poważnie zastanowić się nad wydaniem prawie 20 złotych, bądź poczekać na jakąś przecenę.

Assassin’s Creed Pirates do pobrania za 18,85 PLN w Google Play

Assassin’s Creed Pirates do pobrania za $6,49 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close