Tasty Tadpoles – polowanie na rybkę

W Tasty Tadpoles gracz robi wszystko, by uratować niewinną, pomarańczową rybkę przed jej złymi zielonymi braćmi. Opisywana produkcja powinna więc przypaść do gustu tym, którzy nie lubią łowić ryb, a wolą je uwalniać!

Tak jak wspomniałem we wstępie, Tasty Tadpoles to historia pewnej pomarańczowej rybki, która podczas „spacerku” po wodzie została zauważona przez głodne zielone rybki. Naszym celem w opisywanej produkcji jest ratowanie wspomnianej bohaterki w taki sposób, by nie dostała się do zębisk jej wrogów. Proste? Niekoniecznie!

Rozgrywka w praktyce wygląda tak, że zbieramy gwiazdki po wodzie, a następnie dostajemy się do wyjścia złożonego z dwóch drewnianych belek. Sprawa jest o tyle trudna, że co i rusz przeszkadzają nam zielone rybki, których musimy za wszelką cenę unikać. Oczywiście, same rybki to nie jedyny problem, z jakim przychodzi nam się zmierzyć, choć to one odgrywają najważniejszą rolę.

Autorzy Tasty Tadpoles przygotowali dla nas blisko 100 poziomów do przejścia. Mimo że pierwsze etapy do najtrudniejszych nie należą, z biegiem czasu robi się coraz trudniej, a co za tym idzie – ciekawiej. Dodatkowym smaczkiem gry są dodatkowe rybki, które możemy odblokować dzięki różnym zadaniom.

Audiowizualnie Tasty Tadpoles to naprawdę dobra produkcja. Rybki wyglądają kolorowo i niezwykle bajkowo, podobnie jak każdy element levelu. Dźwięki natomiast umilają czas spędzony z grą i nie stają się monotonne nawet po kilkunastu minutach zabawy

Tasty Tadpoles do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button