AppSale – promocje w AppStore #152

Ten weekend należy do wyjątkowych pod względem promocji. Wszystko z okazji Czarnego Piątku. Szalone przeceny się rozpoczęły, ale my czekamy na to, co zostało nam tym razem podarowane! W AppSale bowiem zajmujemy się grami i aplikacjami mobilnymi, które z kilku złotych zostały przecenione na zero złotych :)

Oto propozycje na niedzielny wieczór: Infinity Blade (przecena z $1,99 na zero), Gravity Jack (przecena z $1,99 na zero), oraz Numberlys (przecena z $5,99 na zero). Pamiętajcie, że promocje są ograniczone w czasie! Im szybciej zgarniecie apki na swoja urządzenia, tym lepiej! ;)

Infinity Blade

Infinity Blade to klasyk jeżeli chodzi o gry akcji na urządzenia z systemem iOS. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji testować produkcji w żadnej wersji (I, II, czy III), koniecznie nadróbcie zaległości.

Celem gracza w Infonity Blade jest branie udziału w bitwach z przeróżnymi przeciwnikami i podążanie za zaawansowaną fabułą. Dzięki zebranym w trakcie zabawy fantom, możemy kupować nowe obiekty, ulepszać umiejętności bohatera i wiele więcej.

Produkcja charakteryzuje się fenomenalną grafiką, która z pewnością wyróżnia tytuł spośród innych aplikacji. Jeżeli szata graficzna jest dla Was istotna, nie możecie przejść obojętnie obok IB :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Gravity Jack

eqf

Co powiecie na to, aby popołudniami wkroczyć do przyjemnego świata zręcznościówki o nazwie Gravity Jack? Gra nie jest prosta, ale uwierzcie mi – jest w stanie tak wkręcić człowieka, że jest to nie do pomyślenia.

Wcielamy się w rolę postaci przypominające mnie osobiście, przypakowaną mrówkę ;) Za główny cel obieramy sobie wytrwanie na planszy maksymalnie długo. Podczas biegu przychodzi nam zbierać różne fanty, omijać przeszkadzajki i nie dać się grawitacji :)

qef

Co prawda dwa dolary to nie jakiś wielki majątek, ale chyba lepiej jest mieć szansę na zabawę za friko, niż wydawać swoje ciężko zarobione (albo wybłagane) pieniądze :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Numberlys 

eqfqef

Jeżeli w swojej okolicy macie dzieci, zaproście ich przed ekrany smartfonów i polećcie pobranie apki o nazwie Numberlys. Ta interaktywna bajka z mini-grami w środku to majstersztyk w każdym calu. Nie wierzycie? Przekonajcie się o tym sami!

Świat naszych bohaterów jest czarno-biały. Nie ma w nim kolorów. Są natomiast liczby. Żeby nie było nudno, bohaterowie bajki postanowili stworzyć alfabet. Naszym zadaniem będzie pomaganie im w osiągnięciu celu.

eqfqfe

6 dolarów to już porządna cena i mało kto będzie w stanie sobie pozwolić na taki wydatek. Bierzcie więc do rąk swoje ,,ajfony” i wklepujcie w AppStore ,,Numberlys” :)

Przecena z $5,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button