Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #110

Czarny Piątek to taka amerykańska, wyprzedażowa tradycja, do której sklepy chcą nas za wszelką cenę przyzwyczaić. Nie ma sensu spierać się czy amerykanizacja jest dobra, czy nie (a na pewno nie tutaj!), jednak na pewno trzeba jej przyznać jedno – dzięki niej dzisiejsze Androidowe Okazje są pełne fajnych, przecenionych tytułów. I jesteśmy przekonani, że niemal każdy z Was znajdzie dzisiaj w naszym zestawieniu coś dla siebie.

Lara Croft GO

To jedna z najciekawszych łamigłówek, jakie w tym roku pojawiły się w Google Play. Lara Croft GO to – rzecz jasna – kolejna odsłona przygód znanej pani archeolog, która – jak to zwykle ona – przemierza tajemnicze, historyczne miejsca.

Do ukończenia mamy w Lara Croft GO ponad 100 poziomów. Znajdują się one w sześciu różniących się od siebie rozdziałach, gdzie czekają na nas rozmaite przeszkody w postaci skamieniałości, żywych istot, zapadni i tak dalej, i tak dalej.

Grafika zastosowana w opisywanej produkcji na pewno każdemu z Was przypadnie do gustu. Jak widać to dobrze na screenach, charakteryzuje się ona iście bajkowym wyglądem oraz niecodziennym widokiem kamery.

Lara Croft GO pobrać można z Google Play za niecałe trzy dolary, czyli około 12 złotych. Prawdopodobnie promocja potrwa do końca weekendu, tak więc radzimy się pospieszyć!

Pobierz Lara Croft GO za ok. 12 PLN w Google Play

Door Kickers

Dzięki grze Door Kickers będziecie mogli wcielić się w dowódcę oddziałów SWAT i łapać przestępców, dzięki dobrze obranej strategii. Na co dzień wspomniana apka jest droższa aż o 60 procent!

Door Kickers pozwala sprawdzić się w niecałych 100 poziomach, w których ustalamy ekipę policjantów biorących udział w akcji, decydujemy o posiadanej przez nich broni, a także wybieramy każdemu z nich odpowiednią pozycję i rolę. Rozgrywka na pewno do najłatwiejszych nie należy, ale dzięki prostemu interfejsowi nie powinna wydawać Wam się wyjątkowo skomplikowana.

Autorzy Door Kickers zadbali o to, byśmy zbyt wcześnie nie rozstawali się z ich dziełem i dlatego przygotowali generator leveli. Jak wskazuje na to sama nazwa, możemy dzięki niemu tworzyć własne plansze i tym samym dać sobie jeszcze więcej zabawy!

Cena gry w Google Play wynosi obecnie nieco ponad 10 złotych. Możecie być pewni, że jest to inwestycja na wiele godzin!

Pobierz Door Kickers za 10,05 PLN w Google Play.

Prune

Gra Prune to – jak pisze o niej sam autor – list miłosny do natury, a dokładniej… do drzew. Jeżeli nastawiacie się na wartką akcję, z pewnością w tym przypadku Wasze oczekiwania nie zostaną spełnione. Możecie za to przygotować się na spotkanie z relaksującą rozgrywką i równie spokojną grafiką oraz dźwiękami.

Jedynym zadaniem gracza w Prune jest… przycinanie drzewek. Poza zieloną częścią wirtualnego świata, najważniejszymi elementami każdej planszy jest cień, którego staramy się unikać, a także słońce. Może wydawać się to całkiem nudne, ale jesteśmy przekonani, że szybko zmienicie zdanie na ten temat.

prune

Produkcję przechodzi się dość szybko, ale i tak trzeba przyznać, że jest ona jedyna w swoim rodzaju. Nic dziwnego, że przez wiele znanych branżowych stron oraz czasopism została uznana za grę roku 2015. No i fajnie, że można ją teraz mieć za znacznie mniej, niż dotychczas!

Pobierz Prune za 9,86 PLN w Google Play

Thomas Was Alone

A teraz kolejny hicior, o którym z pewnością większość z Was już dawno słyszała. Thomas Was Alone to przedstawiciel minimalistycznych zręcznościówko-łamigłówek, która może pochwalić się milionami fanów na całym świecie.

W Thomas Was Alone towarzyszymy barwnej figurze geometrycznej. Przemierza ona świat w poszukiwaniu przyjaciół, starając się przy tym stawiać czoła wszystkim przeciwnościom losu. Historia głównego bohatera jest opowiadana przez narratora, dzięki czemu gracz może bardzo wczuć się w klimat produkcji i tym samym zżyć się z czerwonym prostokątem oraz jego przyjaciółmi.

Każdy etap dostępny w grze wymaga od nas umiejętnego wykorzystywania specjalnych mocy konkretnych kanciastych postaci. Nie goni nas czas, ani nie bijemy się z innymi na punkty, co pomaga nam miło spędzić wolny czas przed ekranem smartfona.

Thomas Was Alone kosztuje teraz prawie 10 złotych. To niedużo biorąc pod uwagę, że jeszcze kilka dni temu zapłacilibyście za ten tytuł niemal dwa razy tyle.

Pobierz Thomas Was Alone za 9,86 PLN w Google Play

Chociaż Czarny Piątek już za nami, w Google Play cały czas możecie jeszcze dorwać wiele innych wyprzedawanych gier:

ExZeus Arcade – przecena -59 %

Poweramp Full Version Unlocker – przecena -75 %

The Trace: Murder Mystery Game – przecena -50 %

Motorsport Manager Handheld – przecena -50%

Time Mysteries 3 – przecena -50%

Blood Bowl – przecena -80%

Sine Mora  – przecena -50%

Galaxy Trucker – przecena -40%

Leo’s Fortune – przecena -60%

Wild Blood – przecena -86%

Doom 3 : BFG Edition – przecena -50%

Half-Life 2: Episode Two – przecena -50%

Na dzisiaj to wszystko. Zapraszamy Was na kolejny odcinek Androidowych Okazji. Aha, no i wyczekujcie dzisiejszego AppSale’a, który już wkrótce pojawi się na łamach AppsBloga! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button