AppSale – promocje w AppStore #138

Witajcie w kolejnym, 139 już odcinku cyklu AppSale. Dziś startujemy wieczorową porą bo w ciągu niedzielnego (w końcu trochę chłodniejszego popołudnia) chcieliśmy rozprostować kości. Nie martwicie się jednak – nie leniuchowaliśmy, tylko zdalnie szukaliśmy promocji obowiązujących na dzień 23 sierpnia 2015 :)

Oto propozycje na dziś: Puzzle House: Mystery Rising (przecena z $2,99 na zero), Worm Run (przecena z $1,99 na zero), oraz Tap Tap Rainbow (przecena z $0,99 na zero). Miłej zabawy!

Puzzle House: Mystery Rising

Pierwsza propozycja jest dość specyficzna. Od początku wymaga od nas myślenia. W ciągu kilku minut uczymy się kombinować i to w tematach, które być może do tej pory były dla nas abstrakcją.

Wybuch. Jesteśmy na balkonie. Przy pomocy własnych palców staramy się naprawić samolot leżący na stoliku. Zabawka nie wygląda ciekawie – jest rozsypana. Zastanawiając się czasem nawet bardzo długo, w końcu dochodzimy do pewnych wniosków i wszystko zaczyna się składać w kupę (ok – w całość) :)

Dalej czekają nas już tylko trudniejsze zadania a skrzynka z przedmiotami znajdująca się z lewej strony ekranu stanowi nasze największe dobro :) Polecam!

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Worm Run

Worm Run to fantastyczna zręcznościówka w której – no właśnie… uciekamy przed wielką gąsienicą korzystając z gestów dotykania ekranu. Machamy palcem w dowolną stronę, a główny bohater poruszy się w kierunku dokładnie przez nas wyznaczonym.

W trakcie zabawy zbieramy złote monety i nie zapominamy o tym, by ciągle być w biegu. Nie ma czasu do stracenia. Kto staje, ten zostaje… zjedzony! By jakoś odwlec to w czasie, wykorzystujemy power-upy. Zgarniamy je z planszy, bądź kupujemy za kasę zebraną z wykonanych misji.

Słuchajcie – gierka wciąga tak, że szkoda słów. Kto zdąży, niech pobiera – z pewnością nie będzie żałował :) Polecam fanom dynamicznych produkcji!

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Tap Tap Rainbow

nknknk

W Tap Tap Rainbow do wyboru mamy dwa tryby zabawy: na czas i klasyczny. Na początku czeka nas obowiązkowy tutorial, dzięki któremu dowiadujemy się wszystkiego na temat baniek.

Gra jest match-dwójką – zbijamy co najmniej podwójne bąbelki, oczyszczając planszę, awansując tym do kolejnego poziomu. Ścieżka dźwiękowa jest typowo… archaiczna, podobnie zresztą jak oprawa audiowizualna. Nie przeszkadzało mi to jednak w świetnej zabawie, chociaż nie ukrywam, że raczej na kibelku, niż w długiej podróży.

efqqe

Jeśli szukacie fajnej apki, która umożliwi Wam doskonalenie refleksu i jednocześnie odstresowanie się niczym przy folii bąbelkowej – bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button