Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #96

Witajcie w kolejnym odcinku Androidowych Okazji. Jak co tydzień, mamy dla Was garść fajnych, przecenionych produkcji dostępnych w Google Play. Staraliśmy się, aby również i w tym zestawieniu nie zabrakło propozycji dla miłośników wielu gatunków. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie wyprzedaże tym razem zafundowali nam twórcy gier mobilnych, nie pozostaje Wam nic innego, jak dorwać się do pozostałej części tego wpisu. My natomiast możemy życzyć jedynie dobrej lektury!

Hitman: Sniper

Zaczynamy z „grubej rury”, bo od przeceny, na którą przyszło nam czekać blisko trzy miesiące. Hitman: Sniper to kolejna cześć mobilnej serii o najbardziej znanym płatnym zabójcy. Tym razem – jak wskazuje na to sama nazwa – wszystkie misje przychodzi nam wykonywać przy użyciu profesjonalnego karabinu snajperskiego.

Akcja gry rozgrywa się w Czarnogórze. W przeszło stu misjach rozprawiamy się z ludźmi znajdującymi się na różnych szczeblach hierarchii społecznej. Zawsze musimy robić to w taki sposób, by śmierć wyglądała na przypadkową albo chociaż na wykonaną w zawodowy sposób. Sprawa ogólnie rzecz biorąc nie należy do najłatwiejszych, ale przecież nie o to chodzi w Hitmanie, prawda?

Niestety, w przypadku Hitman: Sniper nie mamy możliwości swobodnego poruszania się po planszach. Nasz bohater od początku do końca danego levelu znajduje się w tym samym miejscu, natomiast my musimy „jedynie” znaleźć odpowiedni moment na skorzystanie z posiadanej broni. Warto czasem do swoich celów wykorzystywać otoczenie wrogów, gdyż ułatwia nam to upozorowanie przypadkowego zgonu.

Screeny pokazują najlepiej, że opisywana gra prezentuje się całkiem nieźle. Nie można też zarzucić jej niczego w kwestii oprawy dźwiękowej. A jeżeli chodzi o cenę… obecnie wynosi ona nieco ponad 12 złotych. To o 40 procent mniej, niż dotychczas! Pobierz Hitman: Sniper za 12,49 PLN w Google Play.

Star Horizon

Macie ochotę postrzelać, jednak w nieco bardziej kosmicznym wydaniu? W takim razie polskie dzieło o nazwie Star Horizon będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Szczególnie teraz, gdy kosztuje tylko 8 złotych z groszami, co daje nam 40-procentową przecenę w porównaniu z codzienną ceną.

Produkcja Star Horizon opowiada nam dalekiej przyszłości. Między dwiema walczącymi ze są frakcjami wybucha konflikt, a główny bohater zostaje wprowadzony (dokonuje tego sztuczna inteligencja) w stan hibernacji. Cel jest prosty – po blisko 1000 latach nieobecności dowiedzieć się, co spowodowało rozpoczęcie wojny i postarać się o jej zakończenie.

Ludzie stojący za stworzeniem Star Horizon nie tylko dali nam okazję do tego, by wcielić się w żołnierza zarówno tych „dobrych”, jak i „złych”. Umożliwili nam również modyfikację statku kosmicznego, dzięki czemu czujemy, że nasze starania mają jakiś cel.

Jak przystało na strzelankę w klimatach Science-Fiction, Star Horizon prezentuje się… kosmicznie. Nie można mieć najmniejszych zarzutów ani do soundtracka, ani do wyglądu wirtualnego Wszechświata.

Pobierz Star Horizon za 8,30 PLN w Google Play.

Gentlemen

W jaki sposób – Waszym zdaniem – prawdziwi dżentelmeni załatwiają konflikty? Oczywiście, że tak – biorą wszystko, co mają pod ręką i próbują udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikiem. Najlepiej udowadnia to produkcja zatytułowana Gentlemen, która jest obecnie przeceniona i można ją pobrać za nieco ponad 10 złotych.

dzent

Gentlemen umożliwia nam rywalizację na wirtualnej arenie. Zadanie polega tutaj na niszczeniu przeciwników za pomocą broni, bomb, noży oraz innych tego typu „narzędzi”. W każdej rozgrywce może wziąć udział maksymalnie czterech graczy. Co najważniejsze, wszystko to odbywa się z wykorzystaniem jednego urządzenia (rzecz jasna, najlepiej tabletu).

Niecodzienna, dżentelmeńska produkcja charakteryzuje się nie tylko interesującą rozgrywką, lecz również godnym pochwały wyglądem. Wszystkie występujące w niej postaci są niezwykle humorystyczne i na pewno spodobają się nie tylko panom z podkręconymi wąsami.

Pobierz Gentlemen za 10,85 PLN w Google Play.

Death Race: The Game

W grach samochodowych zazwyczaj liczą się umiejętności kierowcy i szybkość auta. W przypadku Death Race: The Game sprawa ma się nieco inaczej. Tutaj „rywalizacja” nabiera dosłownego znaczenia, a my – jako gracze – musimy udowodnić, że jesteśmy prawdziwymi twardzielami – nie tylko na torze, lecz również poza nim.

Rozgrywka w Death Race: The Game skupia się na wyścigach opancerzonych pojazdów, które wyglądają jak swego rodzaju czołgi. Do wyboru mamy aż dwanaście tego typu maszyn. Wśród nich znajdziecie popularne SUV-y, auta sportowe oraz inne.

Gra oferuje nam cztery główne rodzaje rozgrywki. Poza tą najważniejszą, czyli Story, mamy do dyspozycji także Daily, Ladder i  Challenge. Możemy Was zapewnić, że w tym przypadku nie odczujecie nudy przez co najmniej kilka długich godzin, a to chyba najważniejsze!

Tylko do końca tego weekendu Death Race: The Game można nabyć już za 5 złotych i 12 groszy. To o prawie 70 procent mniej, niż do tej pory! Pobierz Death Race: The Game za 5,12 PLN w Google Play.

Słuchajcie, przykro nam, ale to już wszystko, co przygotowaliśmy dla Was na tę niedzielę. Mamy nadzieję, że Was nie zawiedliśmy i za tydzień znów do nas wrócicie. Tymczasem życzymy udanego końca weekendu i równie dobrych ostatnich dni wakacji! Trzymajcie się ciepło!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button