Fallout Shelter – zbuduj schron dla ludzi i uczyń ich świat lepszym

Fallout Shelter to fantastyczna produkcja strategiczna, w której naszym celem jest zbudowanie schronu. Gra stała się popularna już jakiś czas temu, lecz nie była dostępna na urządzenia z Androidem. Dopiero w ostatnich nowościach pojawiła się wśród świeżynek :) Pomyślałam, że to świetna okazja na podzielenie się z Wami moimi odczuciami na jej temat.

Grafika początkowo jest bardzo… zachowawcza. Dominuje szarość i ewidentny powrót do przeszłości. W końcu lądujemy w którymś roku i zaczynamy swoją przygodę. By uratować ludzkość, musimy stworzyć dla nich nowy świat – podziemny schron.

W schronie muszą znajdować się różnego rodzaju miejsca, które zastąpią naturalne gałęzie gospodarki i handlu. Zmuszeni zostaniemy więc do skonstruowania różnych pomieszczeń, umożliwiających prowadzenie normalnego życia pod ziemią. Przede wszystkim dbamy o ludzi i zatrudniamy ich do pracy. To dzięki nim machina rusza, a my możemy spokojnie przyglądać się postępom.

Autorzy pomyśleli o graczach lubiących spory wysiłek dla mózgu, bo zaoferowali rozbudowany panel i tym samym dali szansę na wielogodzinną przygodę. Żeby móc budować, musimy mieć pieniądze, pracowników, odpowiednie wyszkolenie itp. Dbamy również o to, by populacja się zwiększała. Dlatego też kobiety w ciąży traktujemy w specyficzny sposób.

Poziom zadowolenia mieszkańców musi być na wysokim poziomie. Świadczy o tym buźka i procent w lewym górnym rogu ekranu. Jeżeli wszystko się zieleni, jest dobrze, jeśli nie, musimy popracować nad swoją reputacją.

Apkę polecam fanom nowoczesnych gier strategicznych. To super rozwiązanie oferujące wielogodzinną zabawę dla każdej grupy wiekowej ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Fallout ShelterBethesda Softworks LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button