AppSale – promocje w AppStore #123

Cześć i czołem! Witajcie w 123 odcinku cyklu AppSale. Tym razem mamy okazję spotkać się (co prawda tekstowo) w trakcie majówki. Autorzy mobilnych aplikacji prawdopodobnie nie wzięli sobie do serca naszego święta podczas tworzenia promocji, lecz zawsze możemy sobie wyobrazić, że tak właśnie było :)

Dziś przygotowałam dla Was mini recenzje czterech produkcji. Trzy z nich to gry, a jedna to apka do sprytnego pakowania przed wyjazdem. Jeśli jeszcze ich nie znacie, czytajcie dalej.

Nie wiemy kiedy ceny wrócą do norm, więc jak najszybciej dajcie się skusić na: Swordigo (przecena z $1,99 na zero), Pallina (przecena z $0,99 na zero), oraz iPacking (przecena z $2,99 na zero)

Swordigo 

W Swordigo wcielamy się w rolę wojownika, który idzie z pomocą do swojego mistrza. Mężczyzna zaginął w lesie i naszym celej jest odnalezienie go. Poruszamy się więc po zadrzewionej i pełnej niebezpieczeństw planszy.

Do dyspozycji mamy kilka żyć. Korzystamy ze strzałek kierunkowych i skoku, pokonując różnego rodzaju przepaści. W chwili zaatakowania nas przez przeciwników, wyciągamy miecz i wojujemy nim niczym zawodowcy.

Produkcja zdecydowanie nadaje się na długie, nudne wieczory. Zwykle kosztuje kilka złotych, więc warto pokusić się o pobranie, kiedy jest dostępna za całe zero złotych ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Pallina

eqfqf

W grze mamy do wyboru 3 epizody. Żeby móc dostać się do kolejnego, najpierw należy ukończyć poprzedni. Naszym celem jest takie prowadzenie kuli przy pomocy żyroskopu (sterowanie polegające na poruszaniu urządzeniem), by zebrać wszystkie fanty z planszy (np. banany).

Jesteśmy ograniczeni czasowo. Im więcej fantów zbieramy, tym więcej sekund zostaje nam dodanych. Należy się spieszyć. Zbyt powolne manewrowanie piłką skutkują powolnym zamazywaniem się obrazu i w konsekwencji klęską.

evvg

Opisywana gra jest świetną sprawą dla osób lubiących wyzwania i szybką rozgrywkę. Żeby dobrze sobie poradzić z balansem, należy sporo potrenować. Później to już bułka z masłem :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

iPacking

dvade

iPacking to aplikacja, dzięki której każdy z nas będzie spał spokojnie przed wyjazdem. Prosty interfejs i ciekawe funkcje sprawiają, że pakowanie przed podróżą staje się przyjemnością.

Normalnie apka kosztuje prawie 3 dolary, lecz obecnie można ją nabyć za darmo w związku z obowiązującą promocją. Wśród opcji narzędzia znajdziemy: pakowanie walizki (z podpowiedziami typu: bluzki z krótkim rękawem), wybranie określonej aktywności (wyjazd na camping, narty, plażę, przyjęcie biznesowe i inne).

aevg

W każdym zestawie znajduje się lista rzeczy, które zdaniem autorów koniecznie powinny znaleźć się w torbie. To bardzo pomocne funkcje, ułatwiające życie i napawające radością na wyjazd ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button