Zarządzanie danymi

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika zaprezentuje aplikacje do zarządzania danymi w smartfonie. Pojedynek stoczą WinZip oraz iZip.

DOC to PDF Converter jest bardzo schematyczny i zarazem przyjazny dla użytkownika. Wystarczy załadować plik na ekranie głównym i wybrać odpowiednią opcję. Dokument PDF można tylko obejrzeć, lub od razu utworzyć go z danych źródłowych. Wszystkie wygenerowane pliki są przechowywane w pamięci telefonu. Producent pomyślał też o możliwości udostępniania. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zapisu pliku. Obsługa programu nie sprawia żadnych problemów, a to czyni go bardziej użytecznym.

free-pdf-to-word-doc-converter-13

Togethera Private Sharing – aplikacja służy do dzielenia się zdjęciami, filmami oraz innymi informacjami. Ma w sobie jednak coś wyjątkowego – wszystkie materiały udostępnia wyłącznie najbliższym. Na początek wystarczy stworzyć odpowiednią grupę. Przyjaciele, rodzina, znajomi z pracy – wybór należy do Was. Później trzeba tylko dodać pliki i gotowe! Zobaczą je wyłącznie określone osoby. Program udostępnia możliwość zapraszania członków na kilka sposobów. Najprostsze to sms, e-mail i Facebook. Każda osoba może później komentować dodane media oraz dodawać je do ulubionych. I to bez obaw, że fotografie i filmy zobaczą osoby niepowołane. Dzięki temu każdy może stworzyć swój własny kącik wspomnień oraz wspólnych plików.

Dzisiaj w pojedynku porównam dwie aplikacje, które znacznie ułatwiają zarządzanie danymi oraz archiwum. WinZip to globalny gracz. Przejrzyste menu ułatwia poruszanie się po programie, a wszystkie pliki znajdują się w jednym miejscu. Przeszkadzać może tylko ograniczona liczba opcji oraz konieczność znajomości języka angielskiego. iZip dotrzymuje kroku konkurentowi. Mniej opcji wymaga dopłaty, a do samej obsługi nie można się przyczepić. Dodatkowo szata graficzna jest przyjemna dla oka, choć także w tym przypadku nie obejdzie się bez znajomości języka obcego.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button