AppSale – promocje w AppStore #104

Cześć. Witam Was w 104 odcinku cyklu AppSale. Wielkimi krokami zbliżają się Święta. Z tej okazji duża liczba twórców aplikacji postanowiła przecenić swoje produkcje. Większość z tytułów z tego wpisu gościła już u nas jakiś czas temu. Nie zaszkodzi jednak przypomnieć Wam o promocjach i zachęcić do pobierania.

Propozycje na dziś to: Wingsuit Stickman, Talking Carl & Gugl, Truck Go, oraz Toca Hair Salon 2. Jeżeli aplikacja była przez nas już opisywana, z pewnością pod adnotacją na jej temat znajdzie link przekierowujący do rozbudowanej recenzji :)

 Wingsuit Stickman

Nad grą Wingsuit Stickman zachwycaliśmy się bardzo niedawno. Apka trafiła do działu ,,polecamy” i ciągle jeszcze w nim gości. Jeżeli szukacie produkcji prostej graficznie i jednocześnie skomplikowanej zadaniowo, trafiliście w dziesiątkę. Pełen opis znajdziecie pod tym linkiem, a ja tymczasem w skrócie napiszę o co w ogóle chodzi w zabawie.

Wcielamy się w rolę człowieka-patyczaka. Puszczamy się w powietrze i dziwnym trafem dostajemy skrzydeł (no może nie do końca, ale jesteśmy w stanie latać). Poruszając urządzeniem musimy w taki sposób manewrować postacią, by nie zderzyć się z niczym poza gwiazdkami i końcową chorągiewką zwiastującą metę.

Apka jest bardzo przyjemna w odbiorze i przydatna podczas kibelkowych posiedzeń. Spieszcie się z jej pobieraniem, bo wkrótce cena wróci do normy!

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Talking Carl & Gugl

Gadające stworki są jednymi z ukochanych wirtualnych przyjaciół naszych podopiecznych. Można je miziać, pieścić i przytulać, nie szczędząc kuksańców i niemiłych gestów. Najciekawsza jest jednak opcja rozmowy!

W opisywanej aplikacji przyjdzie nam zaprzyjaźnić się z Carlem i Guglem. Oba stworki są słodkie i stanowią bardzo zgrany zespół. Wydają przezabawne dźwięki, co z kolei umożliwia dziecku tworzenie własnej kapeli, korzystając z ikonki nutki w górnej części ekranu.

Program korzysta z budowanego mikrofonu, więc należy wyrazić zgodę na jego używanie. Jeżeli miałabym pod swoją opieką nadąsanego malucha, szybko bym go rozweseliła przy pomocy Carla i Gugla :)

Przecena z $2,99 na zero.

Item not available.

 

 

Truck Go

Do samochodówek nie trzeba nikogo zachęcać. Jeżeli jest to dodatkowo bardzo fajna samochodówka – tym bardziej. W przypadku Truck Go przyjdzie nam sterować pojazdem załadowanym do granic możliwości. Naszym celem będzie dowiezienie upchniętych przedmiotów w jak największej ilości do docelowego miejsca.

Do pokonania jest wiele plansz, co oznacza, że nikt nudzić się nie będzie. Poziom trudności jest bardzo zróżnicowany. Gracz ma okazję na wybranie jednego z dwóch rodzajów sterowania – przy pomocy poruszania urządzeniem, bądź dotykania ikonek na ekranie (opcja z machaniem telefonem bardziej przypadła mi do gustu).

Garaż to miejsce, w którym możemy kupować wszelakie ulepszenia zarówno natury samochodowej, jak i czasowej. Każdy poziom ma jakieś ramy czasowe, w których musimy się zmieścić. Power-up w postaci zegarka zdecydowanie ułatwia życie ;)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

Toca Hair Salon 2

t

Pod tym linkiem znajdziecie dokładną recenzję aplikacji, która jest jeszcze prawdziwą świeżynką. Macie maluchy pod swoją opieką? Pokażcie im Toca Hair Salon 2 a z pewnością będziecie mieć je ,,z głowy” na dobre kilkadziesiąt minut.

Aplikacja ma to do siebie, że wkręca nie tylko małych graczy. Ja sama spędziłam w niej chyba z godzinę, kombinując z żelami przedłużającymi włosy, nożyczkami, lokówkami, prostownicami, gadżetami do włosów i okularami. Jedno jest pewne – w tej apce można się zakochać :)

o

Do dyspozycji graczy oddano 6 postaci. Możemy więc wybierać pomiędzy mężczyznami, kobietami, kolorami skóry, czy rodzajem owłosienia – istna rewelacja pod każdym względem ;) Polecam!

Przecena z $2,99 na zero.

icon
Toca Hair Salon 2Toca Boca ABEducation19,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button