Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #61

Za tydzień o tej samej porze większość z Was będzie się przygotowywała do świąt. I trudno się temu dziwić, bo już teraz pozostało do nich dokładnie dziesięć dni. Jeżeli zatem jeszcze nie zrobiliście sobie prezentu na Boże Narodzenie, wiedzcie, że to ostatni dzwonek. Dla Was nie musi oznaczać to złej wiadomości, bo macie dostęp do Androidowych Okazji, dzięki którym możecie dowiedzieć się, jakie gry i aplikacje można obecnie pobrać z Google Play za okazyjną kwotę i tym samym uniknąć nieudanych i złych dla portfela zakupów.

Let’s Create! Pottery

Niespodzianka! Na dobry początek tego odcinka przygotowaliśmy dla Was coś od rodzimych autorów, a dokładniej od gliwickiego studia Infinite Dreams. Owym „czymś” jest znana i bardzo ceniona gierka o nazwie Let’s Create! Pottery, która do tej pory skradła serca setkom tysięcy ludzi na całym świecie.

Wydawać by się mogło, że Let’s Create! Pottery nie jest w stanie wciągnąć gracza na wiele godzin. Rozgrywka polega tutaj bowiem na… tworzeniu glinianych dzbanów, doniczek oraz innych tego typu „piękności”. Wystarczy jednak, że ma się w sobie chociaż ciut duszy artysty, a na pewno nie będziemy mogli oderwać się od tego tytułu.

Przede wszystkim warto pochwalić Let’s Create! Pottery za to, że tworzymy w nim naczynka własnymi rękoma. Tam, gdzie dotykamy ekranu, tworzony przez nas przedmiot zmienia kształt. Co to dla nas oznacza? Przede wszystkim, że mamy pełne pole do popisu w kwestii tworzenia. Jeżeli chcemy, możemy tworzyć cieniutkie dzbanki bądź wazy albo też pokusić się o coś toporniejszego.

Oczywiście, sam kształt naszego dzieła to jeszcze nie wszystko. W Let’s Create! Pottery mamy także wpływ na to, co znajduje się na ulepionym przez nas naczyniu i jakiego jest koloru. Żeby zbyt łatwo nie było, nie możemy od razu korzystać z wszystkich dodatków. Kupujemy je po prostu sukcesywnie za pieniądze zebrane ze sprzedaży konkretnych wirtualnych rzeczy.

Do niedawna opisywana gierka kosztowała w Google Play grubo ponad 10 złotych. Teraz można ją dorwać za 4,99 PLN. Pobierz Let’s Create! Pottery za 4,99 PLN w Google Play.

The Curse

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników łamigłówek – The Curse cały czas widnieje w Google Play wśród innych przecenionych aplikacji. Jeżeli więc ostatnio nie mieliście środków na skorzystanie z tej promocji, teraz znów macie ku temu szansę!

W grze The Curse, która powstała dzięki pracy ludzi ze studia Toy Studio Media Corporation, naszym zadaniem jest rozwiązywanie wszelkiej maści zagadek. Po co to robimy? W tym przypadku nie tylko, by przejść do kolejnego etapu albo pochwalić się znajomym, lecz głownie, aby… uratować świat przed klątwą pewnego jegomościa o imieniu Manekin.

curse

Wyzwania przygotowane w apce są różnego typu. Niektóre wymagają od nas umiejętności szybkiej analizy sytuacji, a inne pozwalają bawić się w kryptologa. Żeby zbyt wiele Wam nie zdradzać, nie podamy szczegółów owych zadań. Musicie mieć na uwadze, iż jest ich całkiem sporo i na pewno dzięki nim znakomicie będziecie się bawić.

Graficznie The Curse wygląda świetnie. Dźwiękom towarzyszącym rozgrywce także nie można nic zarzucić. Szczególnie tyczy się to wspomnianego Manekina,który raz po raz stara się nam przeszkadzać w wykonywaniu konkretnych zadań.

Logiczna gierka od Toy Studio kosztowała jeszcze kilkanaście dni temu ponad 6 złotych. Teraz można ją mieć za połowę tej kwoty. Pobierz The Curse za 3,33 PLN w Google Play.

Isle of Bxnes

Jeżeli lubicie niekonwencjonalne rozwiązania, a do tego możecie śmiało nazwać się fanami RPG-ów, gierka Isle of Bxnes to coś w sam raz dla Was. Ta oryginalna produkcja osadzona jest nie w świecie fantasy, lecz czasach prehistorycznych, gdzie na gracza czekają przede wszystkim pojedynki z kanibalami oraz silnymi bestiami.

W Isle of Bxnes kierujemy poczynaniami wojownika, którego zadaniem jest znalezienie surowców dla jego plemienia. Jako że gierka jest RPG-em, każda ukończona przez nas przygoda oraz zabity rywal, to określona liczba punktów doświadczenia. Dzięki nim zdobywamy awanse, lepsze bronie oraz – co tu dużo mówić – po prostu możemy pochwalić się lepszymi umiejętnościami, w tym wytrzymałością.

swap

Oprawa audiowizualna zastosowana w Isle of Bxnes budzi w nas wspomnienia z przeszłości. Pikselowy świat oraz nie najlepszej jakości dźwięki potrafią przypaść do gustu. Oczywiście, głównie tym, co lubią retro klimaty.

Warto wspomnieć o tym, że śmierć wirtualnego bohatera w tej grze sprawia, iż nie możemy drugi raz skorzystać z jego usług. Nie musimy jednak zaczynać gry od początku. Zamiast wojownika przychodzi jego syn, ale posiada on zupełnie inne cechy i wyposażenie.

Jeszcze parę dni temu za Isle of Bxnes zapłacilibyście w Google Play ok. 9 złotych. Teraz tę produkcję możecie pobrać ze sklepu dla Androidowców za jedyne 3,33 PLN. Aż głupio nie skorzystać z okazji, prawda? Pobierz Isle of Bxnes za 3,33 PLN w Google Play.

Threes!

Gry matematyczne na pewno dla większości z Was są męczarnią, a nie sposobem na zabicie nudy. Jest jednak wielce prawdopodobne, że nawet najbardziej zagorzali humaniści znajdą coś dla siebie w produkcji zatytułowanej Threes!, która w chwili obecnej dostępna jest w Google Play po okazyjnej cenie.

Na czym polega zabawa w apce? Rzecz jasna na dodawaniu ze sobą liczb. Tutaj nie można łączyć ze sobą czwórki z ósemką i tym samym uzyskać dwunastki. Możemy jedynie dodawać do siebie dwa takie same elementy planszy, co w teorii wydaje się dość proste, ale w praktyce zdecydowanie takie nie jest.

the

Threes! to gra, która nigdy się nie kończy. Możemy zatem grać w nią tak długo, jak tylko mamy ochotę. Nasze najlepsze wyniki punktowe zapisywane są na globalnej tablicy wyników, dzięki czemu mamy mobilizację do śrubowania rekordów, bowiem rywalizujemy nie tylko ze sobą, lecz także z ludźmi z całego świata.

Jak na produkcję czysto łamigłówkową, Threes! prezentuje się znakomicie pod względem graficznym. Po pierwsze – interfejs gry jest kolorowy i schludny. Po drugie – jego widok nigdy graczowi się nie nudzi, a to ogromny plus.

Autorzy opisywanej gry przecenili ją z ponad 9 złotych na 6,12 PLN. Pobierz Threes! za 6,12 PLN w Google Play.

Na dzisiaj to już wszystko. Jeżeli ściągnęliście chociaż jedną produkcję z tych, które Wam przedstawiliśmy, nasza misja została wykonana w stu procentach. Pamiętajcie – święta zbliżają się wielkimi krokami! Pora włączyć „Last Christmas” w swoim odtwarzaczu muzycznym! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button