AppSale – promocje w AppStore #102

Witajcie! To już 102 odcinek cyklu AppSale. Tym razem skupimy się zarówno na grach, jak i aplikacjach, które wyjątkowo dziś są dostępne w AppStore za darmo. Jako że zbliżają się święta, twórcy popularnych produkcji chętnie udostępniają pełne wersje swoich tytułów dla szerokiej publiczności. Dlaczego z tego nie skorzystać!? :)

Prawdopodobnie nie będę musiała jakoś szczególnie przedstawiać Wam apek z dzisiejszego wpisu. Ją to klasyki, które obecnie można dostać za friko: LostWinds przecenione z $3,99 na zero, Toy Defense z $1,99 na zero, W.E.L.D.E.R. z $0,99 na zero, Tale Tapper z $0,99 na zero,  oraz ClearWeather $1,99 na zero.

 LostWinds 

LostWinds to piękna platformówka, w której bawimy się trochę w boga natury, zarządzają podmuchami wiatru. Sterowanie głównym bohaterem jest bardzo przyjemne, gdyż odbywa się przy pomocy dotyku ekranu.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zaprzyjaźnić się z aplikacją z tego wpisu, koniecznie nadróbcie zaległości. Grafika i oprawa dźwiękowa prezentowana w grze jest wyjątkowa. Człowiek ma ochotę grać i grać ;)

Wspaniałe połączenie platformówki z przygodówką sprawia, że dzieło okazuje się być idealne dla graczy w każdym wieku. Gwarantuję, że zarówno starsi, jak i młodsi zakochają się w nim od pierwszego wejrzenia :)

Przecena z $3,99 na zero.

Item not available.

 

 

Toy Defense

Toy Defense to klasyk, w którym zabawki stają do walki. Jeżeli lubicie wszystkie gry z kategorii tower defense, Tpy Defense powinno przypaść Wam do gustu ze względu na duże możliwości rozwoju, ciekawą grafikę i masę przyjemnych fantów.

Gracz ma do zdobycia wiele plansz, a co za tym idzie – gwiazdek. Jeżeli uda mu się zebrać odpowiednią ich ilość, zdobędzie szansę na branie udziału w kolejnych, trudniejszych misjach. Oczekujcie przede wszystkim dynamicznej akcji, specyficznej obsługi i naprawdę wciągającej rozgrywki!

Co prawda wyszło już kilka nowszych wersji Toy Defense, jednak ta pierwsza ma w sobie to coś, co sprawia, że jest najciekawsza (przynajmniej moim zdaniem). Najlepszym dowodem na to, że tytuł jest dobry, jest fakt, że bez przerwy był sprzedawany za kilka dolarów ;)

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

W.E.L.D.E.R.

1

WELDER to gra słowna, w której gracz ma do wyboru tryb classic, bądź dla dwóch graczy. Zadanie polega na takim przestawianiu bloczków na planszy, by w konsekwencji uzyskać istniejący w angielskim słowniku wyraz.

Niektóre klocki są zablokowane i nie dają żadnych punktów. Chodzi właśnie o to, by trochę pomyśleć i ,,rozwalić system” :) Dodatkowo otrzymujemy trzy podpowiedzi polegające na cofnięciu ruchu. Należy z nich korzystać rozważnie, by nie zostać z ręką w nocniku.

2

Zbierane w grze punkty przeliczane są na ruchy. Każde 250 punktów to 5 gratisowych ruchów. Trzeba przyznać, że gra nie jest prosta, jednak po kilkunastu minutach treningu robi się naprawdę ciekawa i wciągająca. Jeżeli jesteście chętni na logiczną apkę, bierzcie! ;)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Tale Tapper

Tape Tapper to przygodówka, w której gracz porusza się po bardzo ciekawym, magicznym świecie. Głównym bohaterem produkcji jest rudy brodacz któremu podczas drzemki skradziono cenne przedmioty. Obecnie jego (i naszym) celem jest odnalezienie ukradzionych obiektów.

By tego dokonać, wybieramy się w podróż po kolorowej planszy, pełnej zakamarków. Do przejścia jest wiele poziomów. Nie dajcie się zwieźć pozorom – tytuł okazuje się być naprawdę skomplikowany w późniejszych etapach. Nie zmienia to jednak faktu, że ciągle zachwyca.

Jeżeli zdarzy Wam się gdzieś zabłądzić, nie rezygnujcie od razu (sama przez to przechodziłam). Dajcie sobie jeszcze jedną szansę, a nie pożałujecie ;)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

ClearWeather

a

Szukacie ładnej i sprawdzonej pogodynki? Jestem pewna, że ClearWeather przypadnie Wam do gustu ze względu na swój ciekawy interfejs. Kolory podczas mrozów bardzo dobrze wpływają na człowieka.

W aplikacji można sprawdzić bieżący stan pogodowy, oraz prognozę na nadchodzące dni. Póki co nie mam zastrzeżeń co do sprawdzalności, więc z czystym sumieniem mogę polecić program osobom lubiącym wiedzieć, co się dzieje za oknem.

b

Jak widzicie, autorzy oferują różnego rodzaju mapy i wykresy, dzięki czemu bez znajomości tych wszystkich parametrów, zwykły ,,ludź” może prześledzić pogodę na nadchodzący wyjazd na narty, czy do ciepłych krajów! ;)

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button