Adrenaline Rush Miami Drive – pokaż glinom, że jesteś bezkarny

Bulkypix przedstawiło swoją nową samochodówkę o nazwie Adrenaline Rush Miami Drive. Produkcja należy do tych ,,złych”, w których wcielamy się w rolę niegrzecznego kierowcy, łamiącego wszelkie możliwe zakazy. Myślę, że przypadnie wielu Czytelnikom AppsBloga do gustu. Duże możliwości ulepszania sprawiają, że mamy okazję na naprawdę nieograniczoną jazdę.

Naszym celem w grze jest robienie wszystkie, co niedozwolone. Zasiadamy za sterami wyścigowego auta i jeździmy ulicami zatłoczonego miasta. Goni nas policja, co oczywiście jest największą frajdą. W trakcie jazdy przychodzi nam omijać blokady policyjne, beczki stojące na środku trasy, oraz niektóre auta.

Warto wiedzieć, że powodowanie kraks jest jednym ze sposobów zarabiania większej ilości punktów. Należy jednak wyczuć moment spychania sąsiada, by nie przywalić mu w tył. Widome jest, że takie uderzenie spowodowałoby zwolnienie, a co za tym idzie – złapanie przez gliny.

Na drodze zbieramy monety, które następnie możemy wydać na różne rzeczy. Przykładowo – zmieniamy brykę, lakierujemy ją, kupujemy power-upy, itp. Wśród power-upów znajdą się spowolnienia, klasyczne magnesy i inne. Myślę, że każdy znawca wirtualnej motoryzacji powinien poradzić sobie z wyborem :)

W trakcie gry mamy do wykonania misje. By przejść na wyższy poziom, musimy ukończyć trzy questy. Na początku są dość łatwe, lecz z czasem stają się naprawdę skomplikowane. O to chyba jednak chodzi w grze, by podnosić sobie poprzeczkę, prawda? :)

Grę pod względem audiowizualnym oceniam dość wysoko. Nie ma rzeczy, która wyjątkowo by mnie denerwowała, czy raziła w oczy. Pozostaje mi jedynie zachęcić Was do pobierania.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button