Starry Nuts – rozpraw się z nietoperzami!

Większość stworzeń mieszkających na naszej planecie potrafi się bronić. Umiejętności tej nie otrzymały jednak owady zwane świetlikami, które, aby przetrwać w niebezpiecznym świecie pełnym nietoperzy, muszą prosić o pomoc…ludzi posiadających urządzenia z Androidem.

W grze Starry Nuts zostajemy obrońcami świetlików wyposażonymi w nadzwyczajną w świecie drewnianą procę. Nasze zadanie jest teoretycznie bardzo proste: musimy chronić świecące w ciemności owady przed złymi nietoperzami. Do zrealizowania celu używamy, rzecz jasna, wspomnianej wyżej wystruganej broni i przygotowanych dla niej żołędzi służących jako pociski.

Opisywana produkcja oferuje obecnie 8 stage’ów składających się z 6 plansz. Aby przejść każdy z leveli, musimy wykonać powierzone nam swego rodzaju misje. Najczęściej musimy po prostu przekroczyć pewien próg punktowy, zaliczyć combosa oraz załatwić określony typ nietoperza.

Przejście pierwszych poziomów nie sprawia większych problemów. Schody zaczynają się dopiero później, gdy do akcji zaczynają wkraczać coraz to bardziej „wypasione” skrzydlate ssaki. Na szczęście, na te grubsze albo czerwone nietoperze również jest sposób. W trakcie gry zbieramy specjalne gwiazdki. Służą nam one jako wirtualna waluta, którą wydać możemy w sklepie.

Wirtualne stoisko z ulepszeniami stworzone przez MYBO LIMITED nie tylko pozwala nam ulepszać broń, lecz także daje możliwość jej wizualnego upiększania. Do wyboru jest całkiem pokaźna liczba proc i pocisków do nich. Niestety, ceny są dość wysokie, tak więc trzeba się sporo namęczyć (albo skorzystać z mikropłatności), by móc pozwolić sobie na zakup najlepszych gadżetów.

Sterowanie w Starry Nuts jest proste jak drut. Za pomocą palca naciągamy procę i wyznaczamy kierunek, w którym pocisk ma zostać wystrzelony, a następnie przestajemy dotykać ekranu i czekamy na efekty naszych starań związanych z celnością. Osoby, które grały w Angry Birds zapewne wiedzą już, o o co chodzi ;).

Na koniec słówko o oprawie audiowizualnej. Produkcja z tego wpisu wygląda bardzo dobrze. Kreskówkowy charakter plansz potrafi przypaść do gustu już przy pierwszym kontakcie z grą. Nieco gorzej jest w przypadku efektów dźwiękowych, choć i na nie nie ma co przesadnie narzekać, gdyż nie są monotonne i w miarę dobrze spełniają swoją rolę.

Starry Nuts pobrać można z Google Play. Gra jest darmowa, a korzystanie w niej z mikropłatności – gdy zależy nam przede wszystkim na dobrej zabawie – niekonieczne.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button