AppSale – promocje w AppStore #96

Witajcie w 96 odcinku cyklu AppSale. W tym wpisie przygotowaliśmy dla Was kilka gier, które na co dzień kosztują kilka dolarów, lecz dzięki uprzejmości ich autorów, dostępne są obecnie za darmo. Jeżeli nie lubicie przepłacać, a chętnie sięgacie po nowości, prawdopodobnie będziecie zadowoleni z naszych propozycji.

Wśród produkcji przecenionych znajdą się gry logiczne, zręcznościowe, wojenne, oraz aplikacje do oglądania gwieździstego nieba. Oto nasze propozycje na dziś:  IQ Mission 2, Night Sky 2, oraz Tower Madness 2.

 IQ Mission 2

IQ Mission 2 to druga część znanej gry logicznej, w której przychodzi nam rozwiązywać różnego rodzaju zagadki. Jeżeli poznaliście część pierwszą, nie będę Was musiała namawiać na drugą. Jeśli jesteście niedowiarkami, może przekona Was liczba pobrań produkcji.

Autorzy zadbali o to, by gracz mógł z przyjemnością patrzeć na ekran. Zadania są w języku polskim, dzięki czemu nie zdarzy się sytuacja, w której dane polecenie będzie niezrozumiałe. Aplikacja jest obszerna i zapewnia świetną zabawę na długie godziny. Jeśli lubicie logiczne gry, pokochacie również IQ Mission 2.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

Night Sky 2

Zdarza Wam się śledzić wydarzenia mające miejsce na niebie? Lubicie spoglądać w gwiazdy i dostrzegać różne konstelacje? Z Night Sky 2 będzie to prostsze. Nie zdarzy Wam się już pomylić nazw obiektów, kierunków świata, czy planet. Aplikacja jest tak rozwinięta, że zapewnia rozrywkę każdemu, kto do niej zajrzy.

Jako średnia fanka astronomii, z dystansem podeszłam do testów. Okazało się, że narzędzie pozostanie w moim smartfonie chyba dożywotnio. Jego możliwości przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Rewelacja!

Przecena z $1,99 na $0,99.

Item not available.

 

 

 

Tower Madness 2

Tower Madness 2 to jedna z tych gier, po wejściu w które człowiek traci poczucie czasu. Produkcja jest tak wciągająca, że wysysa z ,,ludzia” wszelką energię. Walka z kosmitami nie jest prosta, o czym przekonacie się doskonale, uruchamiając opisywaną produkcję. Tower defense do tej pory kojarzył mi się z wieżyczkami i średniowieczem. Obecnie nabrał nowoczesnego wyglądu i charakteru.

Apka prezentuje się bardzo dobrze, co zresztą widać na screenie. Jeżeli szukacie czegoś, co zapełni nudne wieczory, trafiliście w dziesiątkę. Dodatkowo produkcja dostępna jest obecnie za free.

Przecena z $1,99 na zero.

icon
Tower Madness 2: #1 in Great Strategy TD GamesLimbic Software, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button