Construction Crew – buldożery do akcji!

Construction Crew to gra, w której przychodzi nam wcielić się w rolę kierowcy, bądź kierowców ciężkich sprzętów. Przy pomocy różnych maszyn, staramy się wypełniać misje, głownie poprzez przewożenie i przestawianie kamieni, skrzyń i innych. Jeżeli przepadacie za produkcjami typu konstruktory mostów, powinniście polubić również Construction Crew.

 

Aplikacja studia Tilt Games nadaje się na długie rozgrywki, gdyż nie zawiera żadnych ładujących się żyć. Dostępnych jest natomiast wiele epizodów i poziomów, które wciągają z każdą minutą coraz bardziej.

W pierwszych poziomach przychodzi nam rozprawić się z drewnianymi skrzyniami. Uczymy się tym samym obsługi maszyn i ich bardzo często zaawansowanych części. O ile sam wózek widłowy nie jest zbytnio skomplikowany, o tyle koparki i (wybaczcie – nie znam się na profesjonalnej terminologii) buldożery są ciężkim orzechem do zgryzienia.

Sterowanie w każdym levelu jest inne. Czasem wystarczy korzystać ze strzałek i podnośnika, a innym razem trzeba pokusić się o dodatkowe opcje. Jeżeli istnieje możliwość uruchomienia kilku maszyn jednocześnie (często jest taka konieczność), sprawa robi się jeszcze bardziej zagmatwana, a przez co ciekawsza.

Od strony audiowizualnej apka prezentuje się bardzo sympatycznie. Każdy poziom jest inny, plansza kolorowa i dobrze opisana, a grywalność przechodzi wszystkie możliwe oczekiwania. Polecam grę wszystkim fanom gier zręcznościowych i logicznych :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button