AppSale – promocje w AppStore #92

92 odcinek cyklu AppSale będzie obfitował w 4 rewelacyjnych gier, które na co dzień kosztują kilka dolarów, lecz na dzień dzisiejszy (tj. 21 września 2014) są dostępne za darmo. Wśród produkcji z tego wpisu znajdą się zarówno platformówki, gry logiczne, zręcznościowe, oraz inne. Jeżeli nie macie nadmiaru pieniędzy do wydania, prawdopodobnie będziecie zachwyceni możliwością pokuszenia się o przeceny na totalne zero.

Oferowane w 92 odcinku AppSale aplikacje są kompatybilne z iOS 8, więc użytkownicy jabłuszkowych urządzeń z powodzeniem zainstalują je na zaktualizowanych urządzeniach. Oto propozycje na dzień:  Gorilla Gondola, Zombie Highway, Jawel Frenzy, oraz Flick The Fish.

 Gorilla Gondola

W Gorilla Gondola do pokonania jest 9 skomplikowanych, lecz pełnych radości poziomów. Warto wiedzieć, że poza tą – przyznajmy – dość skromną liczną leveli, gracze mogą zdobyć achievementsy.

Głównym bohaterem produkcji jest goryl, który skacze po wyciągowym wagoniku. Nie pytajcie mnie o połączenie małpy z takimi atrakcjami – autorzy najwyraźniej mieli na to jakiś pomysł :). Naszym celem jest zbieranie bananów i power-upów. Dotykając dowolnego miejsca na planszy, bądź przeciągając palcem po wyświetlaczu, wprawiamy zarówno goryla, jak i wagonik w ruch wahadłowy. W ten sposób możemy zbierać zarówno obiekty będące na górze, jak i na dole.

Dodatkowym utrudnieniem jest rozstawienie bananów w różnych częściach ekranu, przez co konieczne jest machanie urządzeniem, by odrobinę dopomóc zwierzakowi w osiągnięciu celu. Ruchoma plansza (wagon jest ciągle w ruchu) nie ułatwia zadania – sprawia, że mamy oczopląs, a dodatkowo musimy ,,ogarniać” to co przed nami.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Zombie Highway

Są tu jacyś fani zombiaków? Zombie Highway to propozycja dla mniej wymagających. Gra co prawda traktuje o zombie, lecz jej jakość pozostawia wiele do życzenia.

Celem gracza w produkcji jest  utrzymanie się na trasie jak najdłużej. Prawidłowej jeździe przeszkadzają umarlaki, które czają się dosłownie co kilka metrów na trasie i wskakują na boki samochodu. Rozwiązaniem na pozbycie się ich i jednocześnie uratowanie swojego mózgu jest ocieranie się o inne auta, bądź strzelanie z perspektywy kierowcy, bądź pasażera.

Należy pamiętać o tym, że zbyt mocne uderzenie we wraki, bądź wjechanie w nie ,,na czołówkę” kończy się napisem ,,game over”. Podczas gry mamy okazję zdobywać różne rodzaje broni i korzystać z nich w trakcie zabawy.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Jawel Frenzy

a

Jeżeli lubicie ,,match 3″, z pewnością zainteresuje Was aplikacja o nazwie Jawel Frenzy. Ta słodka produkcja z elfem w roli głównej zachwyca prostotą. Do dyspozycji graczy oddano dwa tryby: frenzy, oraz endless.

W frenzy ograniczeni jesteśmy czasem i w ciągu 60 sekund musimy zebrać jak największą ilość punktów, zbijając co najmniej trzy identyczne klocki. Im więcej kombosów uda nam się wykonać (jeden po drugim), tym więcej power-upów uzyskujemy. Wśród power-upów znajdą się bomby, specjalne ikonki do rażenia prądem itp.

Prawda jest taka, że endless to propozycja dla leniuchów. Nie jesteśmy ograniczeni czasem, więc możemy ,,pykać” do woli. Sympatyczna aplikacja, lecz bez porównania do ,,koleżanek po fachu”.

Przecena z z $0,99 na zero.

icon
Jewel FrenzyInnophile Netzide LimitedGamesBezpłatneDownload

 

 

Flick The Fish

Flick The Fish to słodka i bardzo fajna gra zręcznościowa. Zadanie gracza polega na wyłapywaniu odpowiednich ryb. Szalony narybek skacze nad taflę wody i uśmiecha się do nas za każdym razem. Nas jednak interesuje prawy górny pasek wyświetlacza – tam widnieją informacje odnośnie ryb, które mamy łapać i w jakiej kolejności.

Jeżeli idzie nam dobrze, autorzy dają nam w ,,gratisie” gwiazdki, które spowalniają zabawę, dając nam szansę na bezbłędne łapanie postaci. Im więcej punktów uda nam się zdobyć, tym lepiej. Swoimi wynikami możemy dzielić się ze znajomymi i porównywać je w globalnych rankingach.

Może się wydawać, że gra jest dość nudna. Błąd – to ciekawa i bardzo wciągająca gierka, która najlepiej sprawdzi się podczas kibelkowych posiedzeń ;)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button