Amazing Battle Creatures – udana bijatyka od Glu Games

Fani bijatyk i świata fantasy z całą pewnością odnajdą się w Amazing Battle Creatures. Aplikacja studia Glu Games zapewnia graczom godziny świetnej zabawy polegającej na prowadzeniu walk pomiędzy hybrydowymi stworami. Początkowa faza gry to zapoznanie ze słodkimi maleństwami, które na naszych oczach ewoluują w niesamowite potwory.

O ile na początku dysponujemy tylko jedną postacią, którą możemy dopieszczać, o tyle w następnych fazach gry odblokowujemy kolejnych bohaterów, których mają przeróżne umiejętności. Każdą istotę możemy szkolić za złote monety bądź, niebieskie obiekty stanowiące walutę w grze. Od razu wspomnę o mikropłatnościach – owszem – występują, lecz istnieje również możliwość zdobywania pieniążków w inny sposób niż opróżnianie portfela. Dzięki oglądaniu reklam możemy zwiększyć zapasy w portfelu, co przekłada się z kolei na ulepszanie bohaterów, czy zakup power-upów.

Do przejścia jest kilka epizodów, przy czym każdy składa się z kilku, bądź kilkunastu plansz. Podczas bitew bierzemy czynny udział w wyborze sposobu ataku i dostępnych broni. Co pewien czas dysponujemy specjalnymi ,,wypasionymi” mocami, które są w stanie powalić nie tylko jednego wroga, lecz także cały zespół.

Co kilka poziomów otrzymujemy nową postać, którą możemy sukcesywnie ulepszać. W trakcie gry (jeszcze przed rozpoczęciem walki), otrzymujemy informację, jaka ilość siły jest przewidywana na wygranie danego poziomu. Jeżeli brakuje nam kilku punktów, warto zainwestować w któregoś bohatera jeszcze kilka monet, by ten stał się silniejszy i sprawniejszych.

Generalnie aplikacje prezentuje się bardzo ładnie. Co prawda bijatyki nie są moimi ulubionymi kategoriami gier, jednak bardzo miło spędziłam czas w Amazing Battle Creatures.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button