Mission: G-Rok – stań do walki z miejskim smrodkiem!

Mission: G-Rok to historia grupki przyjaciół, która stanęła do walki ze smogiem w mieście i jego obrzydliwymi wytwórcami. Wcielając się w rolę jednego z bohaterów (początkowo sympatycznego chłopca – gwiazdę muzyki hip-hop – w czerwonym kasku), staramy się rozgromić nieprzyjaciół i pomóc swoim znajomym w powrocie do poprzedniego życia bez zanieczyszczeń.

Swoją przygodę zaczynamy w SmoggyWood. Tu przyjdzie nam przejść aż 12 plansz, by pokonać rozprzestrzeniające się smrody. Przed każdym levelem widzimy trzy misje, jakie powinnyśmy wykonać. Czasem mogą to być określone fanty do zebrania, innym razem użycie jakiegoś power-upa, a jeszcze innym zdobycie określonej ilości monet.

Sterowanie odbywa się przy pomocy dotykania ekranu w dowolnym miejscu. Szybkie pacnięcie ekranu skutkuje wykonaniem skoku. Przytrzymanie palca na planszy powoduje wykonaniem podwójnego skoku. W trakcie zabawy warto zbierać jak najwięcej monet. To dzięki nim jesteśmy w stanie zakupić w sklepie dla gracza fajne power-upy.

Na trasie musimy uważać na przeciwników – obleśnych golasów. Pokonanie ich jest dość proste – wystarczy skoczyć im na głowy, by na konto wpłynęło trochę dodatkowych środków. Przeszkadzajkami w grze są przede wszystkim plamy oleju, które spowalniają bohatera. Dodatkowo niezbyt przyjemne są skrzynie – blokują ruchy. O przepaściach nawet nie wspominam, bo niezbyt szczęśliwie kończą się skoki w dół. Na szczęście istnieje coś takiego, jak ratunek. Wykorzystując jeden z 5 dostępnych na start fantów, możemy uratować się od śmierci.

Gra jest naprawdę przyjemna. Autorzy (DBA Silk City) zadbali o szczegóły i spore możliwości rozwoju postaci. Jeżeli lubicie platformówki z domieszką sportu, z pewnością będziecie zadowoleni. Polecam!

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close