AppSale – promocje w AppStore #77

Mówią, że siódemka, to szczęśliwa liczba. Skoro dzisiejszy AppSale ma w tytule aż dwie siódemki, oznacza to tylko i wyłącznie dobre nowiny. Zgodnie z cotygodniowym planem, w każdy weekend serwujemy Wam przecenione aplikacje, które dostępne są iOS-owskim sklepie AppStore obecnie za darmo. Jest to tymczasowa sytuacja. Autorzy zwykle starają się zwiększyć zainteresowanie swoimi dziełami, wystawiając je na krótki czas do ogólnego dostępu. Jeżeli się pospieszycie, będziecie mieć okazję na pobranie wszystkich dzisiejszych propozycji :)

Oto, co przygotowałam dla Was w tym wpisie: Duckie Deck Huff n’ Puff, TripTrap, Action Stations Jetpack Mission, Cross Fingers, oraz Infinity Blade II. Gotowi na cenowy szok? No to zaczynamy!

 Duckie Deck Huff n’ Puff

Pierwsza propozycja idealnie nadaje się na Dzień Dziecka ze względu na swoje przeznaczenie. Jest skierowana właśnie do milusińskich, chociaż – nie powiem – ja również bawiłam się świetnie.

Aby móc korzystać z aplikacji, należy wyrazić zgodę na użycie mikrofonu. Jest to warunek konieczny, byśmy mogli czynnie uczestniczyć w zabawie. Na ekranie pojawiają się kolejne obrazki z obiektami, które nadają się do zdmuchnięcia. Inaczej – każdy z przedmiotów porusza się, kiedy mocno dmuchniemy powietrzem w wyświetlacz.

Wśród animacji znajdą się dziecięce twarze z bujnymi grzywkami, które na wietrze latają w każdą stronę, kwiaty, dzwoneczki, instrumenty dęte, oraz wiele innych. Poza fantastycznymi animacjami, spotkamy się z dźwiękami wydawanymi przez niektóre z urządzeń. W przypadku trąbki, będzie to charakterystyczny sygnał, który często słyszymy w ulicznych korkach.

Zabawa jest świetna i przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Do tej pory za aplikację trzeba było zapłacić $1,99, jednak obecnie jest zupełnie darmowa.

Item not available.

 

 

TripTrap

TripTrap to historia pewnej myszki, która usilnie próbowała dostać się do sera. Nie zwracała uwagi na niebezpieczeństwa czyhające na nią po drodze. Na szczęście pojawiliśmy się my – jej wybawcy. Z nasza pomocą, mała zwinna istotka będzie w stanie wszamać pyszne jedzonko, nie martwiąc się o to, że nadzieje się na ostre kolce, czy inne przeszkadzajki.

Sterowanie w produkcji jest wyjątkowe. Nie powiem, by było łatwe, jednak nie można zaliczyć go również do standardowego. Nasza podopieczna biega zarówno na półkach, jak i pod nimi (do góry nogami). Należy więc bardzo wysilić swoją głowę, by móc sprawnie przestawiać się w perspektywie.

Gra ostatnio wielokrotnie była przeceniana, a następnie wracała do standardowej ceny. Na szczęście tym razem udało nam się uchwycić ten moment, w którym zamiast $0,99, możemy zapłacić okrągłe zero i bawić się do upadłego.

 

 

 Action Stations Jetpack Mission

Akcja gry toczy się na stacji kosmicznej. Główny bohater ubrany jest w specjalistyczny kombinezon, dzięki któremu jest w stanie oddychać i normalnie się poruszać. Sterowanie odbywa się za pomocą joisticka z lewej strony, oraz dwóch klawiszy z prawej. Jeden z nich używany jest do wznoszenia się, drugi natomiast do oddawania strzałów.

Co pewien czas z głośnika słyszymy głos kierownika misji, który instruuje nas w jakim kierunku powinniśmy podążać. Przechadzając się między kolejnymi ,,pomieszczeniami”, staramy się utrzymać wszystkie parametry na odpowiednim poziomie, by nie pozostać nagle bez zapasu powietrza. W tym celu należy zwracać szczególną uwagę na fanty, jakie autorzy pozostawiają dla nas na planszy.

Do tej pory za produkcję trzeba było zapłacić $0,99, jednak obecnie można ją nabyć za darmo.

Item not available.

 

 

 Cross Fingers

gra

Gra autorstwa MobiGame to aplikacja logiczna, w której należy wykazać się myśleniem w każdym kolejnym poziomie. Naszymi bohaterami są drewniane klocki, które musimy ułożyć w odpowiedni sposób. Do wyboru mamy trzy tryby gry: prosty, normalny i zaawansowany.

Sterowanie odbywa się poprzez przenoszenie poszczególnych elementów w puste miejsca, które bardzo wyróżniają się na ekranie gry. Pierwsze poziomy są proste, gdyż nie wymagają nadzwyczajnego myślenia. Kiedy jednak przyjdzie nam się mierzyć w ,,nastymi” levelami, głowa zacznie parować. W kategorii gier logicznych czy łamigłówek, Cross Fingers zajmuje u mnie I miejsce ;)

Aplikacja została przeceniona z $0,99 na zero.

icon
Cross FingersMobigameGamesBezpłatneDownload

 

 

Infinity Blade II

Infinity Blade II nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Gra charakteryzuje się fenomenalną wręcz grafiką, jaka spotykana jest w najlepszych i najbardziej dochodowych produkcjach. Wcielając się w postać głównego bohatera, przemierzamy cały magiczny i tajemniczy świat gry.

Podróżując pomiędzy placami i zamkiem, staramy się zabić jak największą ilość przeciwników. Wśród dostępnej amunicji możemy wyróżnić trzy typy broni. Za zdobyte złoto jesteśmy w stanie kupić w sklepie dla gracza przydatne przedmioty. Należy trochę czasu spędzić na kolekcjonowaniu monet, lecz uwierzcie mi – opłaca się.

Jeżeli jesteście na tyle majętni, by móc wydać kilka euro na garść złota, będziecie mogli w dość szybkim czasie ulepszyć możliwości swojej postaci do maksimum. Dla mnie to żadna frajda, więc osobiście omijam tego typu zagrania, lecz ci, którzy lubią mieć wysoki level, mogą go szybko wbić ,,po cichaczu”.

Polecam i zachęcam do pobrania. Do tej pory gra kosztowała $5,99. Obecnie można ją nabyć za darmo w iOS-owskim sklepie AppStore.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button