Clockton – stwórz swój własny zegar

Clockton to aplikacja, dzięki której jesteśmy w stanie zmienić wygląd swojego smartfonowego zegarka. Jeżeli wygląd ekranu głównego w iPhonie już Wam się znudził, polecam odświeżenie go dzięki narzędziu studia Minnepixel.

Poza wyborem odpowiedniego wzoru z galerii, będziecie mieć okazję na stworzenie własnego clocka, który będzie Wam towarzyszył na co dzień. Minusem produkcji jest fakt, że korzystanie z nowego zegarka odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji. Nie ma możliwości zmiany systemowej godziny.

Screen widoczny powyżej, jest moim ulubionym. Taki zegar jest wbudowany w aplikację i możliwy do przygarnięcia od zaraz. Jeżeli zależy Wam na czymś bardziej wymyślnym, możecie przejrzeć galerię pełną dzieł różnych użytkowników. Jeśli ciągle będziecie niezaspokojeni, wejdźcie na wskazaną przez autorów stronkę i sami zróbcie coś niepowtarzalnego.

Nie wszystkie zegary są aż tak wymyślne. Spotkacie się ze zwykłymi cyferkami na jednolitym tle. Jest to opcja dla osób, które lubią być zawsze na bieżąco z czasem. Propozycja z miastem jest wymyślna i robi wrażenie – z czasem może być jednak męcząca.

Przeglądając poszczególne zegary, mamy do dyspozycji trzy klawisze – serduszko, które oznacza, że projekt bardzo nam się podoba, złamane serducho – coś poszło nie tak, oraz ikonka z literką ,,i”, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej na temat propozycji i z miejsca wybrać to dzieło, jako towarzysza dnia.

Aplikacja wygląda całkiem dobrze. Nie wiem na ile pomysł sprawdzi się na dłuższą metę. Obawiam się, że 99% użytkowników prędzej czy później powróci do systemowego zegara ze względu na to, że działa w tle i nie ma konieczności odpalania aplikacji, by orientować się w czasie. Niemniej jednak pomysł jest fajny i za to należą się autorom wielkie gratulacje :)

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close