AppSale – promocje w AppStore #182

Witajcie po przerwie. Mam nadzieję, że tęskniliście równie mocno za cyklem AppSale jak ja :) Żeby jakoś Was ,,nawrócić” na cotygodniowy wpis z promocjami, wybrałam trzy naprawdę genialne produkcje, które warto mieć na swoich jabłuszkowych sprzętach :)

Oto propozycje na dziś: Flick Champions Summer Sports (przecena z $2,99 na zero), Face Story (przecena z $1,99 na zero), oraz Pixel Hunter (przecena z $2,99 na zero).

Flick Champions Summer Sports

Skoro Igrzyska Olimpijskie trwają w najlepsze, grzechem byłoby nie mieć gry, która umożliwi sportową zabawę na mobilnych urządzeniach. Flick Champions Summer Sports to bardzo przyjemna gra, w której mamy do dyspozycji kilka dyscyplin sportowych i staramy się osiągnąć w każdej możliwie najlepszy wynik.

Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów rozgrywki i poziomów trudności. Specyficzny sposób sterowania sprawia, że apka sprawdza się genialnie w rękach zręcznych i szybkich graczy :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Face Story

1

Face Story to aplikacja do edycji zdjęć i do modyfikowania ludzkich (i nie tylko) twarzy. Korzystając z kilku fotek, tworzymy filmik (także w zwolnionym tempie), który przedstawia płynne przejście jednej twarzy w kolejne (dowolnie przez nas wybrane).

Uwierzcie mi, że efekt jest doskonały, a aplikacja tak naprawdę robi wszystko za nas. Sądziłam, że będę musiała wielokrotnie zmieniać punkty na twarzy, bo narzędzie nie skojarzy brody, oczu, czy linii włosów. Okazało się że byłam w błędzie. Face Story robi wszystko za nas :)

2

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Pixel Hunter

Pixel Hunter to gra w stylu Mario Bros. Wcielamy się w rolę pikselowego bohatera i pędzimy po planszy, zabijając różnego rodzaju stworki, strzelając w powietrze, skacząc po platformach i unikając dziur w ziemi.

Jesteśmy uzbrojeni w broń, z której wydobywają się niebieskie kulki. Zazwyczaj jedna, bądź dwie kulki wystarczają, by powalić przeciwnika i zebrać z niego pożywne mięsko, lecz należy się przygotować również na inne sytuacje, w których broń zda się na nic i wszystko spocznie na naszych barkach :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button