The Biking Dead – survivalowa jazda na zombiaczym rowerze

The Biking Dead to fantastyczna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę zombiaka chcącego pokonać na rowerze jak największą ilość metrów. Podczas jazdy zbieramy więc napełniające nas energią mózgi, zabijamy przeciwników i pokonujemy własne rekordy. Jakieś pytania? Tu nie trzeba wiele tłumaczyć – ta gra to istne szaleństwo :)

W produkcji do przejścia mamy kilka epizodów. Są to oczywiście plansze możliwe do odblokowania dopiero po osiągnięciu odpowiedniej ilości kryształków na koncie. By mieć dużo kamyczków, należy sprawdzać się na rowerze, bądź skusić się na mikropłatności (z czego pierwsza opcja jest zdecydowanie lepsza :) ).

Kiedy już poznamy swojego zombiaka, zapoznamy się z innymi bohaterami możliwymi do odblokowania, ,,ogarniemy” rodzaje rowerów, ich ulepszenia i outfity, będziemy mogli przejść do jazdy.

Akcja gry toczy się w różnych miejscach, lecz przede wszystkim na pagórkach. Poruszamy się rowerem. Energii starcza nam na określoną ilość czasu. Im więcej jemy mózgów, tym więcej mamy sił w nogach. Im więcej sił w nogach, tym lepsze wyniki udaje nam się osiągać.

Podczas zabawy zdobywamy wirtualne pieniążki nie tylko za to, co zgarniemy z planszy, ale również za wykonywanie misji. Misje nie są trudne (przynajmniej na początku). Z czasem robią się coraz trudniejsze. To w zasadzie dobrze, bo nie osiadamy na laurach i walczymy dalej w świecie umarlaków ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button