AppSale – promocje w AppStore #173

Majówka majówką, ale promocje same się nie zrobią. Twórcy mobilnych gier i aplikacji na jabłuszkowe urządzenia postanowili umilić nam czas długiego weekendu i zaoferowali poniższe produkcje za zero złotych :) Teraz szybki opis każdej z nich i redaktorka również pędzi na grilla :)

Dragon Hills (przecena z $1,99 na zero), Robbery Bob 2: Double Trouble (przecena z $2,99 na zero), oraz Dim Light (przecena z $0,99 na zero).

Dragon Hills

Dragon Hills to gra autorstwa naszego rodaka. Jest na tyle genialną zręcznościówką, że zdecydowanie pozwoliłam sobie na zamieszczenie jej na pierwszym miejscu w dzisiejszym, majówkowym wpisie.

Lubicie wyzwania, dynamiczną akcję, kolorową grafikę i fenomenalne możliwości rozwoju bohatera i całej akcji? Złapcie swojego smoka, dajcie damie do ręki porządną broń i pędźcie na podbój świata, nie dając się przy tym zabić :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Robbery Bob 2: Double Trouble

W Robbery Bob 2 mamy do czynienia ze złodziejaszkiem, który stara się obrabować poszczególne posiadłości. W tym akurat przypadku nie będziemy go szukać, lecz wcielimy się w jego rolę. Czy łatwo zdobędziemy błyskotki w domu staruszki? Czy damy sobie radę na strzeżonej posesji? O tym wszystkim przekonacie się sami podczas zabawy :)

Jeśli liczycie na zabawę przez wiele godzin i całą masę leveli z możliwości rozwoju postaci, trafiliście w 10. Gra jest genialna i oferuje wielogodzinną frajdę na wysokim poziomie ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Dim Light

2

Pierwsza sprawa – w tą grę nie można grać bez słuchawek. Jeżeli dokonacie tak wielkiej profanacji i włączycie Dim Light na głośnik, będziecie sobie pluli w brodę, bowiem fantastyczne efekty i prawdziwą dawkę adrenaliny uzyskujemy głównie dzięki zmysłowi słuchu.

Gra należy do gatunku horrorów. Dysponujemy jedynie latarką i przy jej pomocy staramy się opuścić przerażający budynek, uciekając przed czającym się na każdym kroku złem. Dobra zabawa i podniesione ciśnienie gwarantowane!

1

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button