Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #130

Majówkowe Androidowe Okazje będą proste, zwięzłe i na temat, bowiem redaktor też człowiek i sam musi odpocząć :) Żeby nie pozostawić Was z weekendową pustką, przygotowałam 3 specjalne promocje, dzięki którym będziecie mogli spędzić genialnie czas w trakcie nudnych chwil, które jak się domyślam – prędzej, czy później się pojawią ;)

Jeśli jutro idziecie do pracy, będziecie mogli podczas przerwy rozerwać się i popykać w gry, które zostały porządnie przecenione. Oto i one: Star Wars: KOTOR (przecena z $9,99 na $2,99, czyli 14,29 PLN), Warhammer Quest (przecena z $4,84 na $1,22 czyli 5,71 PLN), oraz Aralon: Forge and Flame 3D (przecena z $4,99 na $0,99, czyli 4,69 PLN).

Star Wars: KOTOR

Co tu dużo mówić o Gwiezdnych Wojnach. Kto zna, ten ma dwie możliwości: kocha, albo przerzuca się na Star Treka :) Jeżeli należycie do tej pierwszej grupy, prawdopodobnie nie będę musiała długo namawiać Was na zainwestowanie w KOTOR. Gra jest genialna pod każdym względem i zdecydowanie daje ogromne możliwości rozwoju.

Podczas gry mamy okazję na użycie ponad 40 różnych umiejętności, zbudowanie własnego miecza świetlnego, odwiedzenie ośmiu światów, poznanie stworów, potworów i dronów :)

Star Wars: KOTOR (przecena z $9,99 na $2,99, czyli 14,29 PLN). Pobierz w Google Play.

Warhammer Quest

Opisywana w tym miejscu produkcja to połączenie strategii z RPG-iem. Jeśli jesteście fanami takiego połączenia, prawdopodobnie będziecie zachwyceni informacją, że obecnie można nabyć grę za kila złotych.

W grze przychodzi nam przeszukiwać świat pełen różnego rodzaju bogactw. Oczywiście skoro bogactwa, nie może obejść się bez wrogów 0 orków, goblinów, czy trolli. Nasz zespół może być jednak tak silny, że jako banda zgranych wojowników, przetrwa nawet najcięższe starcia :)

Warhammer Quest (przecena z $4,84 na $1,22 czyli 5,71 PLN). Pobierz w Google Play.

Aralon: Forge and Flame 3D

Aralon to przede wszystkim piękna grafika i świat pełen przedmiotów, broni i tego, czego można oczekiwać od produkcji fabularnej. Chcąc dobrze bawić się w aplikacji, należy poświęcić jej sporo czasu, bowiem kibelkowy kwadrans spowoduje jedynie chęć odkrywania dalszych zakątków przygodówki.

Gracz ma okazję na wybranie widoku kamery. Istnieje możliwość poruszania się z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Podzielenie na cykl dzienny i nocny dodaje specjalnych efektów, które w połączeniu z doskonałą ścieżką dźwiękową, zapewniają genialną zabawę dla wszystkich.

Aralon: Forge and Flame 3D (przecena z $4,99 na $0,99, czyli 4,69 PLN). Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button