Twist – nasze palce tańczą twista

Tęskniliście za Ketchappem i jego nowymi pomysłami? Jeżeli tak, świetnie się składa, bo dzisiejszy wpis będzie poświęcony nowości, która ujrzała światło dzienne wczoraj. Jej nazwa to Twist i zdecydowanie nie ma nic wspólnego z tańcem. Jedyne, co kojarzy mi się z apką to rytmiczne wymachiwanie palcami na wyświetlaczu :)

qefqf

Twist to z pozoru prosta gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest przeskoczenie przez maksymalnie największą ilość klocków. Piłka, którą dysponujemy jest najzwyklejszą na świecie kulą – możemy w sklepie dla gracza kupić za wirtualną walutę lub prawdziwe dolary kolorowe jej zamienniki nie wpływające kompletnie na zabawę.

Koszt jednej piłki to 100 różowych fantów lub prawdziwy pieniążek. Większą ilość otrzymujemy za obejrzenie sponsorowanych reklam. W mojej opinii płacenie za kolorową piłkę dolara jest głupotą, ale co kto lubi :)

qef

Na ekranie widzimy różnej długości bloczki ustawione pod różnymi kątami. Naszym zadaniem jest wychwycenie momentu, w którym kulka bezpiecznie przeskoczy na sąsiednią platformę i tym samym zagwarantuje nam dalszą frajdę.

eqfef

Jeśli lubicie tap-tapy, pobierajcie. Ja pobrałam i usunęłam, ale nie wątpię, że większości z Was może się spodobać :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button