AppSale – promocje w AppStore #169

Wstęp w 169 odcinku cyklu AppSale będzie krótki i na temat. Poniżej znajdziecie opisy kilku gier i aplikacji mobilnych, które moim zdaniem zasłużyły na uwagę. Wszystkie produkcje, które pojawiły się na liście, kosztują obecnie całe zero złotych :) Warto więc się pospieszyć, bo nie wiadomo kiedy autorzy stwierdzą, że jednak chcą wrócić do poprzedniej ceny.

Propozycje na dziś to: Heroes Reborn: Enigma (przecena z $4,99 na zero), Nimian Legends : BrightRidge (przecena z $1,99 na zero), Aerofly 2 Flight Simulator (przecena z $1,99 na zero), oraz seria gier dla dzieci Fiete – i tutaj podstawowe Fiete (przecena z $2,99 na zero), Fiete Farm (przecena z $2,99 na zero), oraz Fiete Match (przecena z $2,99 na zero). Dobrej zabawy! ;)

Heroes Reborn: Enigma

Heroes Reborn: Enigma to pierwszoosobowa gra akcji, w której musimy wykazać się nie tylko sprytem i szybkością, ale przede wszystkim zręcznością i inteligencją. Wchodzimy do specyficznego świata, w którym nasze umiejętności są systematycznie testowane.

Do pokonania mamy 30 skomplikowanych poziomów. Niestety, mimo wielu wersji językowych, autorzy jeszcze nie skusili się na dodanie języka polskiego. Ubolewam nad tym, bo większość zabawy polega na słuchaniu naszego mentora, a osoby mające problem z angielskim raczej sobie nie poradzą. Nie zmienia to faktu, że grę polecam z całego serca ;)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Nimian Legends : BrightRidge

Nimian Legends to piękna gra przygodowa, w której przemierzamy świat w sposób zupełnie dowolny. Decydujemy o tym, czy daną część mapy pokonać na lądzie, czy w wodzie, zabić ludność i zwierzynę, czy darować jej życie. Produkcja jest nie tylko bogata w fenomenalną grafikę, ale nie zawodzi również możliwościami.

Główny bohater jest w stanie biegać, pływać, skakać, wspinać się, atakować, oraz pokonywać trudne przeszkody. Dzięki temu żaden element gry nie jest nudny i może być przez nas powtarzany dowolną ilość razy bez obawy o monotonność, czy nudę :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Aerofly 2 Flight Simulator

Lubicie symulatory lotu samolotem? Świetnie się składa, bo obecnie za zupełną darmochę można pobrać hit, a mianowicie Aerofly 2. Do pokonania gracz ma tysiące kilometrów, a do odkrycia wiele ciekawych maszyn.

Dzięki pięknie odtworzonej perspektywie kokpitu i samego samolotu, możemy podziwiać piękno latających wehikułów, czując się jak prawdziwi piloci.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Fiete, Fiete Farm, Fiete Match

Końcówka AppSale’a będzie poświęcona marynarzowi o imieniu Fiete. Wszystkie aplikacje z tym bohaterem są przeznaczone dla najmłodszych użytkowników jabłuszkowych urządzeń. Jeśli więc macie pod swoją opieką maluchy, koniecznie pokażcie im animowane książeczki i proste gry.

Minimalistyczna, ale bardzo ładna grafika, sympatyczna postać i wiele interesujących historyjek – to wszystko znajdziecie w trzech produkcjach autorstwa Ahoiii Entertainment.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz Fiete za darmo w AppStore.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz Fiete Farm za darmo w AppStore.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz Fiete Match za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button