Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #127

Za oknem słonecznie, pogoda aż zachęca do tego by wyjść na dwór i poszaleć na rowerze, czy rolkach. Jeżeli jesteście fanami biernego wypoczynku, bądź po prostu już macie przejażdżki za sobą, zobaczcie co ciekawego możecie okazjonalnie pobrać w Google Play z okazji promocji weekendu 2-3.04.2016 :)

Propozycje dzisiejszych Androidowych Okazji to: Dead Synchronicity: TCT (przecena z $4,99 na $0,99), Sky Gamblers: Storm Raiders (przecena z $2,99 na mniej niż $0,99), oraz Doom & Destiny (przecena z $3,99 na $0,99). Spieszcie się – nie wiemy jak długo potrwają promocje :)

Dead Synchronicity: TCT

Macie ochotę na przygodówkę typu point-and-click? Jeśli tak, pierwsza propozycja dzisiejszych Androidowych Okazji będzie strzałem w dziesiątkę. W grze naszym zadaniem jest odkrywanie wielkiej planszy, rozmawianie z różnymi bohaterami, zbieranie fantów i sprawdzanie o co chodzi w tej wielkiej, tajemniczej epidemii.

Kiedy bowiem wchodzimy do świata Dead Synchronicity, widzimy miasto po wielkiej tragedii. Wszystko jest zrujnowane, a ludzie dziwnie się zachowują. Ich szybka śmierć jest powodem do obaw. Czy uda nam się rozwiązać trudne łamigłówki i przejść grę w całości? :)

Okazja do pobrania gry w promocyjnej cenie jest wyjątkowa. Zamiast płacić kilkunastu złotych, można mieć produkcję za nieco ponad piątaka :)

Przecena z $4,99 na $0,99. Pobierz w Google Play.

Sky Gamblers: Storm Raiders

Chcecie mieć na swoim smartfonie fajną strzelankę powietrzną? Skuście się na Sky Gamblers. Apka do tej pory kosztowała dużo więcej, więc warto poświęcić niecałe 2 złote na zabawę na wiele godzin.

Największe plusy produkcji to rozbudowane misje, duża ilość maszyn do wybrania, oraz możliwość zabawy online z innymi graczami. W mojej opinii naprawdę gra warta swojej ceny.

Jeżeli się pospieszycie, pewnie załapiecie się na promocję. Po co płacić kilkanaście złotych, skoro można mieć świetną wojenną zabijankę za równowartość batona? :)

Przecena z $2,99 na mniej niż $0,99. Pobierz w Google Play.

Doom & Destiny

Lubicie gry osadzone w starych grafikach? Jeśli tak, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej Doom & Destiny. Gra jest tak specyficzna, tak zabarwiona charakterystycznym dla siebie humorem, że spędzenie w niej godzin to czysta przyjemność.

RPG-i się kocha, bądź nienawidzi. Jeżeli wiem, że mam przed sobą ponad 100 poziomów doświadczenia, 200 mocy i czarów, 300 wrogów, 500 przedmiotów do zebrania i 700 lokalizacji, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)

Pobierajcie, póki nie jest za późno! Wiosenna wyprzedaż nie będzie trwała przecież wiecznie ;)

Przecena z $3,99 na $0,99. Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button