App Override – przypisywanie akcji do poszczególnych aplikacji

W niektórych aplikacjach czy grach dźwięk jest pożądany, w innych – wręcz przeciwnie. Jeżeli męczy Was już zmienianie ustawień smartfona za każdym razem, gdy włączanie poszczególne programy, z pomocą przychodzi Wam opisywana w tym wpisie apka o nazwie App Override.

app1

App Override to niewielki program, dzięki któremu możemy w bardzo łatwy sposób przypisać akcję do konkretnej aplikacji. W jaki sposób to działa? To proste. Jeżeli, na przykład, chcemy, by włączając jakąś grę ekran automatycznie zmieniał orientację na poziomą, wybieramy odpowiednią opcję i zapisujemy zmiany.

Możliwości, jakie daje nam opisywana aplikacja jest bardzo wiele. Dzięki niej możemy wyłączać dźwięki w konkretnych grach czy programach, a także kontrolować używanie procesora czy pamięci RAM. Mimo że program jest w języku angielskim, nikt z Was nie powinien mieć większych problemów z jego obsługą. A jeśli już nawet…od czego jest translator, prawda?

app2

Ogólnie rzecz biorąc, App Override spełnia swoje zadanie w stu procentach. Szkopuł w tym, że nie przywraca telefonu do wcześniejszego stanu po wyłączeniu danej aplikacji. Przykład? Jeżeli będziemy chcieli, by telefon nie używał głosu w Angry Birds, a następnie wyłączymy grę od Rovio, telefon cały czas będzie w trybie cichym.

Mimo że program App Override działa bardzo dobrze, postanowiłem usunąć go ze swojego telefonu. Nie widzę sensu trzymania w pamięci telefonu czegoś, co nie działa do końca tak, jak powinno. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł wrócić do tej apki i zostawię ją już na dłużej. Bo sam pomysł jest naprawdę bardzo ciekawy.

App Override do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button