Ragdoll Blaster 3 – rzucaj szmacianą lalką do celu!

Macie ochotę się wyżyć, czymś rzucić? Dla Waszego bezpieczeństwa radzimy zostawić w spokoju znajomych. Po prostu weźcie do ręki iPhone’a, włączcie AppStore i pobierzcie za parę złociszy Ragdoll Blaster 3. Gwarantujemy – zrobi Wam się lżej na duszy!

Zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest trafienie do celu wspomnianą we wstępie szmacianą laleczką. Przez całą grę trafiamy do czerwono-białej tarczy łuczniczej. Zadanie teoretycznie proste. Ale tylko teoretycznie. Bo o ile w pierwszych poziomach wiele przeszkód nie ma, o tyle później robi się dużo trudniej. Pojawiają się zawiłe drogi, blachy i tak dalej.

Poza trafianiem do tarczy musimy pamiętać również o trzech rzeczach. Po pierwsze, po drodze do celu naszym zadaniem jest zebrać jak najwięcej złotych monet. Po drugie – wykonać zadanie w jak najkrótszym czasie. I po trzecie – do zrealizowania celu powinniśmy wykorzystać jak najmniej szmacianek.

Liczba leveli dostępnych w grze jest zadowalająca. Testowałem grę przez dobrych kilkanaście minut, ale już teraz wiem, że będą do niej wracał więcej niż jeden raz. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że każdy poziom w aplikacji to coś zupełnie innego, nowego. Poza tym spędzanie czasu nad Ragdoll Blaster 3 sprawia naprawdę dużo frajdy.

Oprawa audiowizualna opisywanego tytułu stoi na naprawdę wysokim poziomie. Widać, że ktoś nad aplikacją sporo się napracował. To się chwali. I właśnie dlatego postanowiłem dać grze bardzo mocną 9.

Ragdoll Blaster 3 do pobrania za €0,89 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button