App Lock – zablokuj aplikacje przed innymi

applockApp Lock to bardzo prosta aplikacja przeznaczona do ochraniania naszych aplikacji za pomocą kodu PIN, który należy wpisać, by inna, wybrana przez nas aplikacja mogła się uruchomić. Świetne zabezpieczenie przed ciekawskimi znajomymi, którzy chętnie zajrzeliby w nasze wiadomości oraz maile. Dlatego też wielu z nas po prostu zabiera telefony zawsze ze sobą i nie pozostawia ich na widoku.

Pierwsze uruchomienie aplikacji to wybór naszego kodu PIN, który będzie wymagany, aby uruchomić jakąkolwiek zabezpieczoną aplikację. Należy więc pamiętać, żeby hasło było takie, które nie jest na przykład naszym rokiem urodzenia lub po prostu kombinacją 1234.

Potem zostaniemy przekierowani do listy wszystkich zainstalowanych aplikacji (w tym także systemowych). Włączenie zabezpieczeń polega na przesunięciu po prostu przełącznika na pozycję ON i… gotowe. W sumie to cała operacja. Teraz wystarczy powtórzyć ją dla innych programów i wszystko gotowe. Warto więc zablokować Facebooka, Gmaila oraz SMS.

W programie znajdziemy także funkcje premium, które możemy dostać wraz z zakupem pełnej wersji aplikacji. Znajdziemy tam sejf na zdjęcia czy wideo. Działa to na takiej zasadzie, że dane zdjęcia nie są wyświetlane na przykład w galerii, której na przykład nie chcemy blokować przed innymi, bo niektóre zdjęcia czasem warto pokazać.

Czy warto instalować aplikację?
Myślę, że tak. Teraz smartfon to wręcz intymne urządzenie, które wie o nas właściwie wszystko. (Google również) Znajomi nie muszą, prawda? ;)
Ocena 7/10

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button